Namaz Vakitleri: San José de Las Matas
İmsak Aube
05:12
Güneş Lever du soleil
06:27
Öğle Midi
12:46
İkindi Apres-midi
16:06
Akşam Coucher
19:03
Yatsı Nuit
20:14
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
11:48:24
Şehir ve ülke
San José de Las Matas, Dominican Republic
Nüfus: 9,853
Para: DOP Dominican peso ($
Saat dilimi: America/Santo_Domingo
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
05:12
Güneş
06:27
Öğle
12:46
İkindi
16:06
Akşam
19:03
Yatsı
20:14
Mekke'ye mesafe: 11,228 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
San José de Las Matas
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çar 26 Ağu | 05:12 | 06:27 | 12:46 | 16:06 | 19:03 | 20:14 |
| Per 27 Ağu | 05:12 | 06:28 | 12:45 | 16:06 | 19:03 | 20:13 |
| Cum 28 Ağu | 05:13 | 06:28 | 12:45 | 16:06 | 19:02 | 20:12 |
| Cmt 29 Ağu | 05:13 | 06:28 | 12:45 | 16:05 | 19:01 | 20:11 |
| Paz 30 Ağu | 05:13 | 06:28 | 12:44 | 16:05 | 19:00 | 20:10 |
| Pzt 31 Ağu | 05:14 | 06:28 | 12:44 | 16:05 | 18:59 | 20:09 |
| Sal 1 Eyl | 05:14 | 06:29 | 12:44 | 16:05 | 18:58 | 20:08 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler San José de Las Matas
- Juncalito Abajo 18 km · 1,229 nüfus
- Guatapanal 19 km · 1,657 nüfus
- Sabana Iglesia 19 km · 5,135 nüfus
- Santo Tomás de Jánico 19 km
- La Canela 20 km · 4,026 nüfus
- Amina 24 km · 1,910 nüfus
- Baitoa 25 km · 2,013 nüfus
- Villa Bisonó 26 km · 33,137 nüfus
- Villa González 27 km · 10,177 nüfus
- Mao 28 km · 48,297 nüfus
- Monción 28 km · 11,753 nüfus
- Bisonó 28 km · 42,092 nüfus
- Santiago de los Caballeros 28 km · 1,343,423 nüfus
- Palmar Arriba 31 km · 3,700 nüfus
- Esperanza 32 km · 62,205 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Dominican Republic
Santo Domingo
America/Santo_Domingo
Santiago de los Caballeros
America/Santo_Domingo
Santo Domingo Este
America/Santo_Domingo
Santo Domingo Oeste
America/Santo_Domingo
Puerto Plata
America/Santo_Domingo
San Cristóbal
America/Santo_Domingo
San Pedro de Macorís
America/Santo_Domingo
Bella Vista
America/Santo_Domingo
Bonao
America/Santo_Domingo
La Romana
America/Santo_Domingo
San Francisco de Macorís
America/Santo_Domingo
Salvaleón de Higüey
America/Santo_Domingo
Sorular
SSS – Namaz vakitleri San José de Las Matas
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in San José de Las Matas today?
İmsak
05:12
Güneş
06:27
Öğle
12:46
İkindi
16:06
Akşam
19:03
Yatsı
20:14
San José de Las Matas'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. San José de Las Matas'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in San José de Las Matas?
Suhoor ends at Fajr time. In San José de Las Matas today, Fajr is at 05:12.
How do I find the Qibla direction in San José de Las Matas?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from San José de Las Matas.