Namaz Vakitleri: Schönwalde am Bungsberg
İmsak Aube
04:47
Güneş Lever du soleil
06:14
Öğle Midi
13:19
İkindi Apres-midi
17:08
Akşam Coucher
20:23
Yatsı Nuit
22:07
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
20:11:10
Şehir ve ülke
Schönwalde am Bungsberg, Germany
Nüfus: 2,603
Para: EUR Euro (€
Saat dilimi: Europe/Berlin
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:47
Güneş
06:14
Öğle
13:19
İkindi
17:08
Akşam
20:23
Yatsı
22:07
Mekke'ye mesafe: 4,386 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Schönwalde am Bungsberg
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çar 26 Ağu | 04:47 | 06:14 | 13:19 | 17:08 | 20:23 | 22:07 |
| Per 27 Ağu | 04:49 | 06:16 | 13:19 | 17:06 | 20:20 | 22:03 |
| Cum 28 Ağu | 04:51 | 06:17 | 13:18 | 17:05 | 20:18 | 22:00 |
| Cmt 29 Ağu | 04:54 | 06:19 | 13:18 | 17:04 | 20:15 | 21:57 |
| Paz 30 Ağu | 04:56 | 06:21 | 13:18 | 17:02 | 20:13 | 21:54 |
| Pzt 31 Ağu | 04:58 | 06:23 | 13:17 | 17:01 | 20:11 | 21:51 |
| Sal 1 Eyl | 05:01 | 06:25 | 13:17 | 16:59 | 20:08 | 21:48 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Schönwalde am Bungsberg
- Kasseedorf 3 km · 1,462 nüfus
- Altenkrempe 8 km · 1,157 nüfus
- Wangels 9 km · 2,265 nüfus
- Lensahn 9 km · 5,121 nüfus
- Neustadt in Holstein 9 km · 15,749 nüfus
- Schashagen 10 km · 2,002 nüfus
- Eutin 10 km · 17,296 nüfus
- Süsel 12 km · 5,083 nüfus
- Malente 12 km · 11,328 nüfus
- Blekendorf 12 km · 1,712 nüfus
- Sierksdorf 13 km · 1,604 nüfus
- Neukirchen 13 km · 1,140 nüfus
- Grömitz 15 km · 7,257 nüfus
- Riepsdorf 15 km · 908 nüfus
- Oldenburg in Holstein 16 km · 9,983 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Germany
Upper Bavaria
Europe/Berlin
Berlin
Europe/Berlin
Swabia
Europe/Berlin
Munich
Europe/Berlin
Lower Bavaria
Europe/Berlin
Upper Palatinate
Europe/Berlin
Upper Franconia
Europe/Berlin
Köln
Europe/Berlin
Frankfurt am Main
Europe/Berlin
Stuttgart
Europe/Berlin
Düsseldorf
Europe/Berlin
Leipzig
Europe/Berlin
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Schönwalde am Bungsberg
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Schönwalde am Bungsberg today?
İmsak
04:47
Güneş
06:14
Öğle
13:19
İkindi
17:08
Akşam
20:23
Yatsı
22:07
Schönwalde am Bungsberg'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Schönwalde am Bungsberg'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Schönwalde am Bungsberg?
Suhoor ends at Fajr time. In Schönwalde am Bungsberg today, Fajr is at 04:47.
How do I find the Qibla direction in Schönwalde am Bungsberg?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Schönwalde am Bungsberg.