Namaz Vakitleri: Glan-Münchweiler
İmsak Aube
05:19
Güneş Lever du soleil
06:36
Öğle Midi
13:32
İkindi Apres-midi
17:21
Akşam Coucher
20:28
Yatsı Nuit
21:59
Tarih ve saat
Miladi
Sal 25 Ağu 2026
Hicri
Tuesday, Rabiʻ I 11, 1448 AH
Yerel saat
21:40:50
Şehir ve ülke
Glan-Münchweiler, Germany
Nüfus: 1,220
Para: EUR Euro (€
Saat dilimi: Europe/Berlin
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
05:19
Güneş
06:36
Öğle
13:32
İkindi
17:21
Akşam
20:28
Yatsı
21:59
Mekke'ye mesafe: 4,221 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Glan-Münchweiler
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sal 25 Ağu | 05:19 | 06:36 | 13:32 | 17:21 | 20:28 | 21:59 |
| Çar 26 Ağu | 05:21 | 06:37 | 13:32 | 17:20 | 20:26 | 21:56 |
| Per 27 Ağu | 05:23 | 06:39 | 13:32 | 17:19 | 20:24 | 21:54 |
| Cum 28 Ağu | 05:25 | 06:40 | 13:31 | 17:17 | 20:22 | 21:51 |
| Cmt 29 Ağu | 05:27 | 06:42 | 13:31 | 17:16 | 20:20 | 21:49 |
| Paz 30 Ağu | 05:28 | 06:43 | 13:31 | 17:15 | 20:18 | 21:46 |
| Pzt 31 Ağu | 05:30 | 06:44 | 13:31 | 17:14 | 20:16 | 21:44 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Glan-Münchweiler
- Niedermohr 2 km · 1,512 nüfus
- Nanzdietschweiler 3 km · 1,142 nüfus
- Steinwenden 6 km · 2,495 nüfus
- Kottweiler-Schwanden 7 km · 1,293 nüfus
- Herschweiler-Pettersheim 7 km · 1,294 nüfus
- Hütschenhausen 7 km · 4,121 nüfus
- Gries 7 km · 1,106 nüfus
- Brücken 7 km · 2,422 nüfus
- Rammelsbach 8 km · 1,441 nüfus
- Kusel 8 km · 5,134 nüfus
- Reichenbach-Steegen 8 km · 1,474 nüfus
- Hauptstuhl 9 km · 1,205 nüfus
- Ramstein-Miesenbach 9 km · 8,167 nüfus
- Schönenberg-Kübelberg 9 km · 5,707 nüfus
- Altenglan 9 km · 2,727 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Germany
Upper Bavaria
Europe/Berlin
Berlin
Europe/Berlin
Swabia
Europe/Berlin
Munich
Europe/Berlin
Lower Bavaria
Europe/Berlin
Upper Palatinate
Europe/Berlin
Upper Franconia
Europe/Berlin
Köln
Europe/Berlin
Frankfurt am Main
Europe/Berlin
Stuttgart
Europe/Berlin
Düsseldorf
Europe/Berlin
Leipzig
Europe/Berlin
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Glan-Münchweiler
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Glan-Münchweiler today?
İmsak
05:19
Güneş
06:36
Öğle
13:32
İkindi
17:21
Akşam
20:28
Yatsı
21:59
Glan-Münchweiler'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Glan-Münchweiler'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Glan-Münchweiler?
Suhoor ends at Fajr time. In Glan-Münchweiler today, Fajr is at 05:19.
How do I find the Qibla direction in Glan-Münchweiler?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Glan-Münchweiler.