Namaz Vakitleri: Borstel-Hohenraden
İmsak Aube
04:53
Güneş Lever du soleil
06:19
Öğle Midi
13:23
İkindi Apres-midi
17:12
Akşam Coucher
20:25
Yatsı Nuit
22:07
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
08:19:57
Şehir ve ülke
Borstel-Hohenraden, Germany
Nüfus: 2,452
Para: EUR Euro (€
Saat dilimi: Europe/Berlin
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:53
Güneş
06:19
Öğle
13:23
İkindi
17:12
Akşam
20:25
Yatsı
22:07
Mekke'ye mesafe: 4,391 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Borstel-Hohenraden
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çar 26 Ağu | 04:53 | 06:19 | 13:23 | 17:12 | 20:25 | 22:07 |
| Per 27 Ağu | 04:55 | 06:21 | 13:22 | 17:10 | 20:23 | 22:04 |
| Cum 28 Ağu | 04:58 | 06:22 | 13:22 | 17:09 | 20:20 | 22:01 |
| Cmt 29 Ağu | 05:00 | 06:24 | 13:22 | 17:07 | 20:18 | 21:58 |
| Paz 30 Ağu | 05:02 | 06:26 | 13:21 | 17:06 | 20:16 | 21:55 |
| Pzt 31 Ağu | 05:04 | 06:28 | 13:21 | 17:04 | 20:13 | 21:52 |
| Sal 1 Eyl | 05:07 | 06:29 | 13:21 | 17:03 | 20:11 | 21:49 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Borstel-Hohenraden
- Kummerfeld 2 km · 2,437 nüfus
- Pinneberg 3 km · 2,012 nüfus
- Rellingen 4 km · 14,840 nüfus
- Prisdorf 4 km · 2,312 nüfus
- Ellerbek 4 km · 4,249 nüfus
- Appen 5 km · 4,835 nüfus
- Ellerhoop 6 km · 1,550 nüfus
- Halstenbek 6 km · 1,829 nüfus
- Hasloh 7 km · 3,951 nüfus
- Tornesch 7 km · 14,606 nüfus
- Bönningstedt 7 km · 3,460 nüfus
- Quickborn 8 km · 22,339 nüfus
- Hemdingen 9 km · 1,724 nüfus
- Heidgraben 9 km · 2,787 nüfus
- Ellerau 10 km · 6,276 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Germany
Upper Bavaria
Europe/Berlin
Berlin
Europe/Berlin
Swabia
Europe/Berlin
Munich
Europe/Berlin
Lower Bavaria
Europe/Berlin
Upper Palatinate
Europe/Berlin
Upper Franconia
Europe/Berlin
Köln
Europe/Berlin
Frankfurt am Main
Europe/Berlin
Stuttgart
Europe/Berlin
Düsseldorf
Europe/Berlin
Leipzig
Europe/Berlin
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Borstel-Hohenraden
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Borstel-Hohenraden today?
İmsak
04:53
Güneş
06:19
Öğle
13:23
İkindi
17:12
Akşam
20:25
Yatsı
22:07
Borstel-Hohenraden'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Borstel-Hohenraden'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Borstel-Hohenraden?
Suhoor ends at Fajr time. In Borstel-Hohenraden today, Fajr is at 04:53.
How do I find the Qibla direction in Borstel-Hohenraden?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Borstel-Hohenraden.