Namaz Vakitleri: La Pedrera
İmsak Aube
04:31
Güneş Lever du soleil
05:41
Öğle Midi
11:43
İkindi Apres-midi
15:01
Akşam Coucher
17:45
Yatsı Nuit
18:51
Tarih ve saat
Miladi
Sal 25 Ağu 2026
Hicri
Tuesday, Rabiʻ I 11, 1448 AH
Yerel saat
05:05:43
Şehir ve ülke
La Pedrera, Colombia
Nüfus: 4,307
Para: COP Colombian peso ($
Saat dilimi: America/Bogota
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:31
Güneş
05:41
Öğle
11:43
İkindi
15:01
Akşam
17:45
Yatsı
18:51
Mekke'ye mesafe: 12,147 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
La Pedrera
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sal 25 Ağu | 04:31 | 05:41 | 11:43 | 15:01 | 17:45 | 18:51 |
| Çar 26 Ağu | 04:31 | 05:41 | 11:43 | 15:00 | 17:45 | 18:50 |
| Per 27 Ağu | 04:30 | 05:40 | 11:42 | 14:59 | 17:45 | 18:50 |
| Cum 28 Ağu | 04:30 | 05:40 | 11:42 | 14:59 | 17:44 | 18:50 |
| Cmt 29 Ağu | 04:30 | 05:40 | 11:42 | 14:58 | 17:44 | 18:49 |
| Paz 30 Ağu | 04:30 | 05:39 | 11:41 | 14:57 | 17:44 | 18:49 |
| Pzt 31 Ağu | 04:29 | 05:39 | 11:41 | 14:57 | 17:43 | 18:49 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler La Pedrera
- Puerto Arica 106 km · 1,343 nüfus
- Taraira 107 km · 1,048 nüfus
- Miriti - Paraná 112 km
- Tarapacá 145 km · 3,100 nüfus
- La Victoria 187 km · 314 nüfus
- Puerto Santander 201 km · 8,720 nüfus
- Pacoa 215 km · 4,459 nüfus
- Puerto Nariño 238 km · 2,113 nüfus
- La Chorrera 279 km · 593 nüfus
- Yavaraté 284 km · 1,269 nüfus
- Leticia 286 km · 55,691 nüfus
- Caruru 322 km
- Mitú 324 km · 29,850 nüfus
- El Encanto 338 km · 2,172 nüfus
- Papunaua 375 km
Daha fazla
Diğer şehirler Colombia
Sorular
SSS – Namaz vakitleri La Pedrera
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in La Pedrera today?
İmsak
04:31
Güneş
05:41
Öğle
11:43
İkindi
15:01
Akşam
17:45
Yatsı
18:51
La Pedrera'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. La Pedrera'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in La Pedrera?
Suhoor ends at Fajr time. In La Pedrera today, Fajr is at 04:31.
How do I find the Qibla direction in La Pedrera?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from La Pedrera.