Namaz Vakitleri: La Mesa
İmsak Aube
04:43
Güneş Lever du soleil
05:53
Öğle Midi
12:00
İkindi Apres-midi
15:13
Akşam Coucher
18:07
Yatsı Nuit
19:13
Tarih ve saat
Miladi
Pzt 24 Ağu 2026
Hicri
Monday, Rabiʻ I 10, 1448 AH
Yerel saat
01:25:58
Şehir ve ülke
La Mesa, Colombia
Nüfus: 31,350
Para: COP Colombian peso ($
Saat dilimi: America/Bogota
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:43
Güneş
05:53
Öğle
12:00
İkindi
15:13
Akşam
18:07
Yatsı
19:13
Mekke'ye mesafe: 12,300 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
La Mesa
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pzt 24 Ağu | 04:43 | 05:53 | 12:00 | 15:13 | 18:07 | 19:13 |
| Sal 25 Ağu | 04:43 | 05:53 | 12:00 | 15:12 | 18:07 | 19:13 |
| Çar 26 Ağu | 04:43 | 05:53 | 12:00 | 15:11 | 18:06 | 19:12 |
| Per 27 Ağu | 04:43 | 05:53 | 11:59 | 15:10 | 18:06 | 19:12 |
| Cum 28 Ağu | 04:42 | 05:53 | 11:59 | 15:09 | 18:05 | 19:11 |
| Cmt 29 Ağu | 04:42 | 05:52 | 11:59 | 15:08 | 18:05 | 19:11 |
| Paz 30 Ağu | 04:42 | 05:52 | 11:58 | 15:08 | 18:05 | 19:10 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler La Mesa
- Tena 9 km · 696 nüfus
- El Colegio 12 km
- Quipile 12 km · 1,896 nüfus
- Anapoima 13 km · 4,953 nüfus
- San Antonio del Tequendama 14 km · 1,020 nüfus
- Zipacón 16 km · 1,480 nüfus
- Bojacá 17 km · 4,399 nüfus
- Apulo 20 km · 4,084 nüfus
- Anolaima 20 km · 12,911 nüfus
- Facatativá 22 km · 117,133 nüfus
- Madrid 25 km · 112,254 nüfus
- Viotá 25 km · 13,567 nüfus
- Guayabal de Siquima 25 km · 1,051 nüfus
- Bituima 25 km · 473 nüfus
- Mosquera 27 km · 128,012 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Colombia
Sorular
SSS – Namaz vakitleri La Mesa
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in La Mesa today?
İmsak
04:43
Güneş
05:53
Öğle
12:00
İkindi
15:13
Akşam
18:07
Yatsı
19:13
La Mesa'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. La Mesa'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in La Mesa?
Suhoor ends at Fajr time. In La Mesa today, Fajr is at 04:43.
How do I find the Qibla direction in La Mesa?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from La Mesa.