Namaz Vakitleri: Xilin Gol Meng

Wednesday 26 August 2026 · AH · --:--

Sıradaki:
İmsak
03:45
in 2h 56m 20s
Güneş Lever du soleil 05:33
Öğle Midi 12:19
İkindi Apres-midi 16:04
Akşam Coucher 19:04
Yatsı Nuit 20:44
Method · MWL Makkah 7,258 km Asia/Shanghai
Tarih ve saat
Miladi
Per 27 Ağu 2026
Hicri
Thursday, Rabiʻ I 13, 1448 AH
Yerel saat
00:48:40
Şehir ve ülke
Xilin Gol Meng, China
Nüfus: 0
Para: CNY Chinese yuan (¥
Saat dilimi: Asia/Shanghai
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Geri sayım
--:--:--
sonraki vakite kadar
Sıradaki: --:--
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
03:45
Güneş
05:33
Öğle
12:19
İkindi
16:04
Akşam
19:04
Yatsı
20:44
İslami kütüphane
Okuma ve dinleme
Mekke'ye mesafe: 7,258 km
Qur'an
Online oku
Sure bazlı yapılandırılmış okuma.
Qur'an
Dinle (kıraatler)
Popüler kurrâlara hızlı erişim.
Hadith
Günlük hadis
Kısa, referanslı ve paylaşılabilir.
Haftalık görünüm

Haftalık takvim

Xilin Gol Meng
Tarih İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
Per 27 Ağu 03:45 05:33 12:19 16:04 19:04 20:44
Cum 28 Ağu 03:47 05:34 12:18 16:03 19:02 20:42
Cmt 29 Ağu 03:48 05:35 12:18 16:02 19:00 20:40
Paz 30 Ağu 03:50 05:36 12:18 16:01 18:58 20:37
Pzt 31 Ağu 03:52 05:38 12:18 16:00 18:57 20:35
Sal 1 Eyl 03:53 05:39 12:17 15:59 18:55 20:33
Çar 2 Eyl 03:55 05:40 12:17 15:58 18:53 20:31
Printable calendar

Download prayer timetable

Get a printable PDF calendar for any month.

Select a month

Yakın şehirler

Yakınındaki şehirler Xilin Gol Meng

Sorular

SSS – Namaz vakitleri Xilin Gol Meng

Hızlı cevaplar
What are the prayer times in Xilin Gol Meng today?
İmsak 03:45
Güneş 05:33
Öğle 12:19
İkindi 16:04
Akşam 19:04
Yatsı 20:44
Xilin Gol Meng'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?

Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Xilin Gol Meng'de şehrinizi seçin.

What time is Suhoor in Xilin Gol Meng?

Suhoor ends at Fajr time. In Xilin Gol Meng today, Fajr is at 03:45.

How do I find the Qibla direction in Xilin Gol Meng?

Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Xilin Gol Meng.

Scroll to Top
📥 Namaz Vakitleri Takvimi — Xilin Gol Meng