Namaz Vakitleri: La Tour-de-Trême

Wednesday 26 August 2026 · AH · --:--

Sıradaki:
Yatsı
22:07
in 1h 40m 28s
İmsak Aube 04:51
Güneş Lever du soleil 06:44
Öğle Midi 13:34
İkindi Apres-midi 17:20
Akşam Coucher 20:22
Method · MWL Makkah 4,066 km Europe/Zurich Nüfus 3,686
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
20:26:32
Şehir ve ülke
La Tour-de-Trême, Switzerland
Nüfus: 3,686
Para: CHF Swiss franc (CHf
Saat dilimi: Europe/Zurich
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Geri sayım
--:--:--
sonraki vakite kadar
Sıradaki: --:--
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:51
Güneş
06:44
Öğle
13:34
İkindi
17:20
Akşam
20:22
Yatsı
22:07
İslami kütüphane
Okuma ve dinleme
Mekke'ye mesafe: 4,066 km
Qur'an
Online oku
Sure bazlı yapılandırılmış okuma.
Qur'an
Dinle (kıraatler)
Popüler kurrâlara hızlı erişim.
Hadith
Günlük hadis
Kısa, referanslı ve paylaşılabilir.
Haftalık görünüm

Haftalık takvim

La Tour-de-Trême
Tarih İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
Çar 26 Ağu 04:51 06:44 13:34 17:20 20:22 22:07
Per 27 Ağu 04:53 06:45 13:33 17:19 20:21 22:05
Cum 28 Ağu 04:55 06:46 13:33 17:18 20:19 22:03
Cmt 29 Ağu 04:56 06:48 13:33 17:17 20:17 22:00
Paz 30 Ağu 04:58 06:49 13:32 17:16 20:15 21:58
Pzt 31 Ağu 05:00 06:50 13:32 17:15 20:13 21:56
Sal 1 Eyl 05:02 06:51 13:32 17:13 20:11 21:53
Printable calendar

Download prayer timetable

Get a printable PDF calendar for any month.

Select a month

Yakın şehirler

Yakınındaki şehirler La Tour-de-Trême

Sorular

SSS – Namaz vakitleri La Tour-de-Trême

Hızlı cevaplar
What are the prayer times in La Tour-de-Trême today?
İmsak 04:51
Güneş 06:44
Öğle 13:34
İkindi 17:20
Akşam 20:22
Yatsı 22:07
La Tour-de-Trême'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?

Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. La Tour-de-Trême'de şehrinizi seçin.

What time is Suhoor in La Tour-de-Trême?

Suhoor ends at Fajr time. In La Tour-de-Trême today, Fajr is at 04:51.

How do I find the Qibla direction in La Tour-de-Trême?

Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from La Tour-de-Trême.

Scroll to Top
📥 Namaz Vakitleri Takvimi — La Tour-de-Trême