Namaz Vakitleri: Saint-Norbert
İmsak Aube
04:09
Güneş Lever du soleil
06:03
Öğle Midi
12:56
İkindi Apres-midi
16:44
Akşam Coucher
19:48
Yatsı Nuit
21:33
Tarih ve saat
Miladi
Paz 23 Ağu 2026
Hicri
Sunday, Rabiʻ I 9, 1448 AH
Yerel saat
04:50:37
Şehir ve ülke
Saint-Norbert, Canada
Nüfus: 1,059
Para: CAD Canadian dollar ($
Saat dilimi: America/Toronto
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:09
Güneş
06:03
Öğle
12:56
İkindi
16:44
Akşam
19:48
Yatsı
21:33
Mekke'ye mesafe: 9,943 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Saint-Norbert
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Paz 23 Ağu | 04:09 | 06:03 | 12:56 | 16:44 | 19:48 | 21:33 |
| Pzt 24 Ağu | 04:11 | 06:04 | 12:56 | 16:43 | 19:46 | 21:31 |
| Sal 25 Ağu | 04:13 | 06:05 | 12:55 | 16:42 | 19:45 | 21:29 |
| Çar 26 Ağu | 04:15 | 06:06 | 12:55 | 16:41 | 19:43 | 21:26 |
| Per 27 Ağu | 04:17 | 06:08 | 12:55 | 16:40 | 19:41 | 21:24 |
| Cum 28 Ağu | 04:18 | 06:09 | 12:54 | 16:39 | 19:39 | 21:22 |
| Cmt 29 Ağu | 04:20 | 06:10 | 12:54 | 16:38 | 19:37 | 21:19 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Saint-Norbert
- Saint-Félix-de-Valois 8 km · 6,029 nüfus
- Sainte-Élisabeth 9 km · 1,390 nüfus
- Berthierville 14 km · 4,330 nüfus
- Saint-Gabriel 15 km · 2,767 nüfus
- Notre-Dame-des-Prairies 16 km · 9,632 nüfus
- Saint-Thomas 17 km · 3,496 nüfus
- Joliette 19 km · 34,772 nüfus
- Sorel-Tracy 21 km · 41,629 nüfus
- Mandeville 22 km · 2,363 nüfus
- Sainte-Béatrix 23 km · 2,170 nüfus
- Maskinongé 24 km · 1,105 nüfus
- Lanoraie 24 km · 5,134 nüfus
- Saint-Joseph 25 km · 2,576 nüfus
- Crabtree 25 km · 2,248 nüfus
- Louiseville 30 km · 7,272 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Canada
Toronto
America/Toronto
Metro Vancouver Regional
America/Toronto
Montréal
America/Toronto
Calgary
America/Edmonton
Ottawa
America/Toronto
Edmonton
America/Edmonton
Capitale-Nationale
America/Toronto
Winnipeg
America/Winnipeg
Mississauga
America/Toronto
North York
America/Toronto
Vancouver
America/Vancouver
Brampton
America/Toronto
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Saint-Norbert
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Saint-Norbert today?
İmsak
04:09
Güneş
06:03
Öğle
12:56
İkindi
16:44
Akşam
19:48
Yatsı
21:33
Saint-Norbert'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Saint-Norbert'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Saint-Norbert?
Suhoor ends at Fajr time. In Saint-Norbert today, Fajr is at 04:09.
How do I find the Qibla direction in Saint-Norbert?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Saint-Norbert.