Namaz Vakitleri: Regina Beach
İmsak Aube
06:44
Güneş Lever du soleil
08:03
Öğle Midi
15:02
İkindi Apres-midi
18:50
Akşam Coucher
22:00
Yatsı Nuit
23:33
Tarih ve saat
Miladi
Sal 25 Ağu 2026
Hicri
Tuesday, Rabiʻ I 11, 1448 AH
Yerel saat
04:53:49
Şehir ve ülke
Regina Beach, Canada
Nüfus: 1,629
Para: CAD Canadian dollar ($
Saat dilimi: America/Toronto
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
06:44
Güneş
08:03
Öğle
15:02
İkindi
18:50
Akşam
22:00
Yatsı
23:33
Mekke'ye mesafe: 11,278 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Regina Beach
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sal 25 Ağu | 06:44 | 08:03 | 15:02 | 18:50 | 22:00 | 23:33 |
| Çar 26 Ağu | 06:46 | 08:05 | 15:02 | 18:49 | 21:58 | 23:31 |
| Per 27 Ağu | 06:48 | 08:06 | 15:01 | 18:48 | 21:55 | 23:28 |
| Cum 28 Ağu | 06:50 | 08:08 | 15:01 | 18:47 | 21:53 | 23:26 |
| Cmt 29 Ağu | 06:52 | 08:09 | 15:01 | 18:45 | 21:51 | 23:23 |
| Paz 30 Ağu | 06:54 | 08:11 | 15:01 | 18:44 | 21:49 | 23:20 |
| Pzt 31 Ağu | 06:56 | 08:13 | 15:00 | 18:43 | 21:47 | 23:18 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Regina Beach
- Lumsden 18 km · 1,824 nüfus
- Regina 46 km · 226,404 nüfus
- Pilot Butte 54 km · 2,638 nüfus
- Moose Jaw 57 km · 33,665 nüfus
- White City 59 km · 3,099 nüfus
- Indian Head 98 km · 1,910 nüfus
- Watrous 103 km · 1,865 nüfus
- Lanigan 119 km · 1,204 nüfus
- Wynyard 123 km · 1,767 nüfus
- Foam Lake 140 km · 1,138 nüfus
- Assiniboia 146 km · 2,389 nüfus
- Weyburn 149 km · 11,019 nüfus
- Gravelbourg 149 km · 1,109 nüfus
- Wadena 154 km · 1,306 nüfus
- Melville 155 km · 4,493 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Canada
Toronto
America/Toronto
Metro Vancouver Regional
America/Toronto
Montréal
America/Toronto
Calgary
America/Edmonton
Ottawa
America/Toronto
Edmonton
America/Edmonton
Capitale-Nationale
America/Toronto
Winnipeg
America/Winnipeg
Mississauga
America/Toronto
North York
America/Toronto
Vancouver
America/Vancouver
Brampton
America/Toronto
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Regina Beach
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Regina Beach today?
İmsak
06:44
Güneş
08:03
Öğle
15:02
İkindi
18:50
Akşam
22:00
Yatsı
23:33
Regina Beach'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Regina Beach'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Regina Beach?
Suhoor ends at Fajr time. In Regina Beach today, Fajr is at 06:44.
How do I find the Qibla direction in Regina Beach?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Regina Beach.