Namaz Vakitleri: Port Stanley

Tuesday 25 August 2026 · AH · --:--

Sıradaki:
Öğle
13:27
in 2h 18m 35s
İmsak Aube 04:59
Güneş Lever du soleil 06:42
İkindi Apres-midi 17:12
Akşam Coucher 20:11
Yatsı Nuit 21:47
Method · MWL Makkah 10,681 km America/Toronto Nüfus 2,148
Tarih ve saat
Miladi
Sal 25 Ağu 2026
Hicri
Tuesday, Rabiʻ I 11, 1448 AH
Yerel saat
11:08:25
Şehir ve ülke
Port Stanley, Canada
Nüfus: 2,148
Para: CAD Canadian dollar ($
Saat dilimi: America/Toronto
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Geri sayım
--:--:--
sonraki vakite kadar
Sıradaki: --:--
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:59
Güneş
06:42
Öğle
13:27
İkindi
17:12
Akşam
20:11
Yatsı
21:47
İslami kütüphane
Okuma ve dinleme
Mekke'ye mesafe: 10,681 km
Qur'an
Online oku
Sure bazlı yapılandırılmış okuma.
Qur'an
Dinle (kıraatler)
Popüler kurrâlara hızlı erişim.
Hadith
Günlük hadis
Kısa, referanslı ve paylaşılabilir.
Haftalık görünüm

Haftalık takvim

Port Stanley
Tarih İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
Sal 25 Ağu 04:59 06:42 13:27 17:12 20:11 21:47
Çar 26 Ağu 05:01 06:43 13:27 17:11 20:09 21:45
Per 27 Ağu 05:02 06:44 13:26 17:10 20:07 21:43
Cum 28 Ağu 05:04 06:46 13:26 17:09 20:06 21:41
Cmt 29 Ağu 05:05 06:47 13:26 17:08 20:04 21:39
Paz 30 Ağu 05:06 06:48 13:25 17:07 20:02 21:37
Pzt 31 Ağu 05:08 06:49 13:25 17:06 20:01 21:35
Printable calendar

Download prayer timetable

Get a printable PDF calendar for any month.

Select a month

Yakın şehirler

Yakınındaki şehirler Port Stanley

Sorular

SSS – Namaz vakitleri Port Stanley

Hızlı cevaplar
What are the prayer times in Port Stanley today?
İmsak 04:59
Güneş 06:42
Öğle 13:27
İkindi 17:12
Akşam 20:11
Yatsı 21:47
Port Stanley'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?

Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Port Stanley'de şehrinizi seçin.

What time is Suhoor in Port Stanley?

Suhoor ends at Fajr time. In Port Stanley today, Fajr is at 04:59.

How do I find the Qibla direction in Port Stanley?

Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Port Stanley.

Scroll to Top
📥 Namaz Vakitleri Takvimi — Port Stanley