Namaz Vakitleri: São Miguel

Wednesday 26 August 2026 · AH · --:--

Sıradaki:
Öğle
11:23
in 4h 44m 04s
İmsak Aube 04:14
Güneş Lever du soleil 05:24
İkindi Apres-midi 14:43
Akşam Coucher 17:23
Yatsı Nuit 18:28
Method · MWL Makkah 8,711 km America/Fortaleza Nüfus 12,838
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
06:38:56
Şehir ve ülke
São Miguel, Brazil
Nüfus: 12,838
Para: BRL Brazilian real (R$
Saat dilimi: America/Fortaleza
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Geri sayım
--:--:--
sonraki vakite kadar
Sıradaki: --:--
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:14
Güneş
05:24
Öğle
11:23
İkindi
14:43
Akşam
17:23
Yatsı
18:28
İslami kütüphane
Okuma ve dinleme
Mekke'ye mesafe: 8,711 km
Qur'an
Online oku
Sure bazlı yapılandırılmış okuma.
Qur'an
Dinle (kıraatler)
Popüler kurrâlara hızlı erişim.
Hadith
Günlük hadis
Kısa, referanslı ve paylaşılabilir.
Haftalık görünüm

Haftalık takvim

São Miguel
Tarih İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
Çar 26 Ağu 04:14 05:24 11:23 14:43 17:23 18:28
Per 27 Ağu 04:14 05:24 11:23 14:42 17:22 18:28
Cum 28 Ağu 04:13 05:23 11:23 14:42 17:22 18:28
Cmt 29 Ağu 04:13 05:23 11:22 14:41 17:22 18:28
Paz 30 Ağu 04:13 05:22 11:22 14:41 17:22 18:28
Pzt 31 Ağu 04:12 05:22 11:22 14:40 17:22 18:27
Sal 1 Eyl 04:12 05:21 11:21 14:40 17:22 18:27
Printable calendar

Download prayer timetable

Get a printable PDF calendar for any month.

Select a month

Yakın şehirler

Yakınındaki şehirler São Miguel

Sorular

SSS – Namaz vakitleri São Miguel

Hızlı cevaplar
What are the prayer times in São Miguel today?
İmsak 04:14
Güneş 05:24
Öğle 11:23
İkindi 14:43
Akşam 17:23
Yatsı 18:28
São Miguel'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?

Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. São Miguel'de şehrinizi seçin.

What time is Suhoor in São Miguel?

Suhoor ends at Fajr time. In São Miguel today, Fajr is at 04:14.

How do I find the Qibla direction in São Miguel?

Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from São Miguel.

Scroll to Top
📥 Namaz Vakitleri Takvimi — São Miguel