Namaz Vakitleri: Santo Antônio do Aventureiro
İmsak Aube
04:52
Güneş Lever du soleil
06:06
Öğle Midi
11:53
İkindi Apres-midi
15:13
Akşam Coucher
17:40
Yatsı Nuit
18:50
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
00:52:20
Şehir ve ülke
Santo Antônio do Aventureiro, Brazil
Nüfus: 3,896
Para: BRL Brazilian real (R$
Saat dilimi: America/Sao_Paulo
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:52
Güneş
06:06
Öğle
11:53
İkindi
15:13
Akşam
17:40
Yatsı
18:50
Mekke'ye mesafe: 10,164 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Santo Antônio do Aventureiro
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çar 26 Ağu | 04:52 | 06:06 | 11:53 | 15:13 | 17:40 | 18:50 |
| Per 27 Ağu | 04:51 | 06:05 | 11:53 | 15:13 | 17:40 | 18:51 |
| Cum 28 Ağu | 04:50 | 06:04 | 11:52 | 15:13 | 17:41 | 18:51 |
| Cmt 29 Ağu | 04:49 | 06:04 | 11:52 | 15:13 | 17:41 | 18:51 |
| Paz 30 Ağu | 04:48 | 06:03 | 11:52 | 15:13 | 17:41 | 18:51 |
| Pzt 31 Ağu | 04:47 | 06:02 | 11:52 | 15:13 | 17:42 | 18:52 |
| Sal 1 Eyl | 04:47 | 06:01 | 11:51 | 15:13 | 17:42 | 18:52 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Santo Antônio do Aventureiro
- Além Paraíba 9 km · 31,159 nüfus
- Senador Cortes 11 km · 2,335 nüfus
- Argirita 12 km · 2,715 nüfus
- Maripá de Minas 16 km · 3,567 nüfus
- Guarará 22 km · 3,091 nüfus
- Volta Grande 25 km · 4,441 nüfus
- Rochedo de Minas 26 km · 2,374 nüfus
- Mar de Espanha 26 km · 13,180 nüfus
- São João Nepomuceno 27 km · 26,529 nüfus
- Leopoldina 29 km · 52,739 nüfus
- Bicas 30 km · 14,358 nüfus
- Chiador 32 km · 2,868 nüfus
- Sapucaia 33 km · 18,291 nüfus
- Carmo 33 km · 17,741 nüfus
- Pequeri 35 km · 3,461 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Brazil
São Paulo
America/Sao_Paulo
Rio de Janeiro
America/Sao_Paulo
Belo Horizonte
America/Sao_Paulo
Salvador
America/Sao_Paulo
Fortaleza
America/Fortaleza
Manaus
America/Manaus
Brasília
America/Sao_Paulo
Curitiba
America/Sao_Paulo
Recife
America/Recife
Goiânia
America/Sao_Paulo
Belém
America/Belem
Belém
America/Sao_Paulo
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Santo Antônio do Aventureiro
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Santo Antônio do Aventureiro today?
İmsak
04:52
Güneş
06:06
Öğle
11:53
İkindi
15:13
Akşam
17:40
Yatsı
18:50
Santo Antônio do Aventureiro'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Santo Antônio do Aventureiro'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Santo Antônio do Aventureiro?
Suhoor ends at Fajr time. In Santo Antônio do Aventureiro today, Fajr is at 04:52.
How do I find the Qibla direction in Santo Antônio do Aventureiro?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Santo Antônio do Aventureiro.