Namaz Vakitleri: Ouro Branco
İmsak Aube
04:22
Güneş Lever du soleil
05:32
Öğle Midi
11:30
İkindi Apres-midi
14:50
Akşam Coucher
17:28
Yatsı Nuit
18:34
Tarih ve saat
Miladi
Pzt 24 Ağu 2026
Hicri
Monday, Rabiʻ I 10, 1448 AH
Yerel saat
18:21:19
Şehir ve ülke
Ouro Branco, Brazil
Nüfus: 11,706
Para: BRL Brazilian real (R$
Saat dilimi: America/Sao_Paulo
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:22
Güneş
05:32
Öğle
11:30
İkindi
14:50
Akşam
17:28
Yatsı
18:34
Mekke'ye mesafe: 8,921 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Ouro Branco
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pzt 24 Ağu | 04:22 | 05:32 | 11:30 | 14:50 | 17:28 | 18:34 |
| Sal 25 Ağu | 04:21 | 05:31 | 11:30 | 14:50 | 17:28 | 18:34 |
| Çar 26 Ağu | 04:21 | 05:31 | 11:29 | 14:50 | 17:28 | 18:34 |
| Per 27 Ağu | 04:21 | 05:31 | 11:29 | 14:49 | 17:28 | 18:34 |
| Cum 28 Ağu | 04:20 | 05:30 | 11:29 | 14:49 | 17:28 | 18:34 |
| Cmt 29 Ağu | 04:20 | 05:30 | 11:29 | 14:48 | 17:28 | 18:33 |
| Paz 30 Ağu | 04:19 | 05:29 | 11:28 | 14:48 | 17:27 | 18:33 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Ouro Branco
- Jardim do Seridó 17 km · 11,942 nüfus
- São José do Seridó 18 km · 4,733 nüfus
- Santana do Seridó 20 km · 2,796 nüfus
- Várzea 21 km · 5,387 nüfus
- São José do Sabugi 23 km · 4,283 nüfus
- Santa Luzia 24 km · 14,959 nüfus
- São João do Sabugi 27 km · 6,136 nüfus
- Parelhas 29 km · 22,242 nüfus
- Ipueira 29 km · 2,090 nüfus
- Caicó 30 km · 63,338 nüfus
- São Mamede 35 km · 7,629 nüfus
- Equador 38 km · 5,461 nüfus
- Cruzeta 38 km · 8,245 nüfus
- Timbaúba dos Batistas 40 km · 2,424 nüfus
- Junco do Seridó 41 km · 7,019 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Brazil
São Paulo
America/Sao_Paulo
Rio de Janeiro
America/Sao_Paulo
Belo Horizonte
America/Sao_Paulo
Salvador
America/Sao_Paulo
Fortaleza
America/Fortaleza
Manaus
America/Manaus
Brasília
America/Sao_Paulo
Curitiba
America/Sao_Paulo
Recife
America/Recife
Goiânia
America/Sao_Paulo
Belém
America/Belem
Belém
America/Sao_Paulo
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Ouro Branco
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Ouro Branco today?
İmsak
04:22
Güneş
05:32
Öğle
11:30
İkindi
14:50
Akşam
17:28
Yatsı
18:34
Ouro Branco'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Ouro Branco'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Ouro Branco?
Suhoor ends at Fajr time. In Ouro Branco today, Fajr is at 04:22.
How do I find the Qibla direction in Ouro Branco?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Ouro Branco.