Namaz Vakitleri: Dilermando de Aguiar
İmsak Aube
05:39
Güneş Lever du soleil
06:59
Öğle Midi
12:38
İkindi Apres-midi
15:53
Akşam Coucher
18:19
Yatsı Nuit
19:34
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
02:21:11
Şehir ve ülke
Dilermando de Aguiar, Brazil
Nüfus: 2,856
Para: BRL Brazilian real (R$
Saat dilimi: America/Sao_Paulo
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
05:39
Güneş
06:59
Öğle
12:38
İkindi
15:53
Akşam
18:19
Yatsı
19:34
Mekke'ye mesafe: 11,536 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Dilermando de Aguiar
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çar 26 Ağu | 05:39 | 06:59 | 12:38 | 15:53 | 18:19 | 19:34 |
| Per 27 Ağu | 05:38 | 06:57 | 12:38 | 15:53 | 18:19 | 19:34 |
| Cum 28 Ağu | 05:37 | 06:56 | 12:38 | 15:54 | 18:20 | 19:35 |
| Cmt 29 Ağu | 05:36 | 06:55 | 12:38 | 15:54 | 18:20 | 19:35 |
| Paz 30 Ağu | 05:35 | 06:54 | 12:37 | 15:54 | 18:21 | 19:36 |
| Pzt 31 Ağu | 05:33 | 06:53 | 12:37 | 15:54 | 18:21 | 19:36 |
| Sal 1 Eyl | 05:32 | 06:52 | 12:37 | 15:55 | 18:22 | 19:37 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Dilermando de Aguiar
- São Pedro do Sul 21 km · 15,863 nüfus
- Santa Maria 36 km · 283,677 nüfus
- Toropi 39 km · 2,594 nüfus
- Mata 40 km · 4,782 nüfus
- São Martinho da Serra 47 km · 2,908 nüfus
- Itaara 48 km · 5,712 nüfus
- Quevedos 56 km · 2,553 nüfus
- Jari 59 km · 3,412 nüfus
- São Vicente do Sul 60 km · 8,257 nüfus
- São Gabriel 61 km · 60,090 nüfus
- Silveira Martins 62 km
- Jaguari 62 km · 10,771 nüfus
- Santa Margarida do Sul 63 km · 2,661 nüfus
- Vila Nova do Sul 65 km · 3,932 nüfus
- Cacequi 65 km · 11,300 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Brazil
São Paulo
America/Sao_Paulo
Rio de Janeiro
America/Sao_Paulo
Belo Horizonte
America/Sao_Paulo
Salvador
America/Sao_Paulo
Fortaleza
America/Fortaleza
Manaus
America/Manaus
Brasília
America/Sao_Paulo
Curitiba
America/Sao_Paulo
Recife
America/Recife
Goiânia
America/Sao_Paulo
Belém
America/Belem
Belém
America/Sao_Paulo
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Dilermando de Aguiar
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Dilermando de Aguiar today?
İmsak
05:39
Güneş
06:59
Öğle
12:38
İkindi
15:53
Akşam
18:19
Yatsı
19:34
Dilermando de Aguiar'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Dilermando de Aguiar'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Dilermando de Aguiar?
Suhoor ends at Fajr time. In Dilermando de Aguiar today, Fajr is at 05:39.
How do I find the Qibla direction in Dilermando de Aguiar?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Dilermando de Aguiar.