Namaz Vakitleri: Cordilheira Alta
İmsak Aube
05:32
Güneş Lever du soleil
06:50
Öğle Midi
12:32
İkindi Apres-midi
15:49
Akşam Coucher
18:15
Yatsı Nuit
19:28
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
09:57:48
Şehir ve ülke
Cordilheira Alta, Brazil
Nüfus: 5,192
Para: BRL Brazilian real (R$
Saat dilimi: America/Sao_Paulo
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
05:32
Güneş
06:50
Öğle
12:32
İkindi
15:49
Akşam
18:15
Yatsı
19:28
Mekke'ye mesafe: 11,299 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Cordilheira Alta
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çar 26 Ağu | 05:32 | 06:50 | 12:32 | 15:49 | 18:15 | 19:28 |
| Per 27 Ağu | 05:31 | 06:49 | 12:32 | 15:49 | 18:16 | 19:29 |
| Cum 28 Ağu | 05:30 | 06:48 | 12:32 | 15:50 | 18:16 | 19:29 |
| Cmt 29 Ağu | 05:29 | 06:47 | 12:31 | 15:50 | 18:16 | 19:29 |
| Paz 30 Ağu | 05:28 | 06:46 | 12:31 | 15:50 | 18:17 | 19:30 |
| Pzt 31 Ağu | 05:27 | 06:45 | 12:31 | 15:50 | 18:17 | 19:30 |
| Sal 1 Eyl | 05:26 | 06:44 | 12:30 | 15:50 | 18:18 | 19:31 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Cordilheira Alta
- Xaxim 12 km · 34,485 nüfus
- Chapecó 14 km · 160,157 nüfus
- Coronel Freitas 16 km · 10,604 nüfus
- Lajeado Grande 17 km · 1,791 nüfus
- Marema 20 km · 2,218 nüfus
- Arvoredo 21 km · 2,623 nüfus
- Nova Itaberaba 21 km · 4,672 nüfus
- Guatambú 22 km · 9,611 nüfus
- Planalto Alegre 25 km · 3,081 nüfus
- Xanxerê 25 km · 51,607 nüfus
- Águas Frias 25 km · 3,000 nüfus
- Nova Erechim 27 km · 5,490 nüfus
- Entre Rios 27 km · 3,561 nüfus
- Quilombo 28 km · 11,433 nüfus
- Paial 30 km · 2,007 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Brazil
São Paulo
America/Sao_Paulo
Rio de Janeiro
America/Sao_Paulo
Belo Horizonte
America/Sao_Paulo
Salvador
America/Sao_Paulo
Fortaleza
America/Fortaleza
Manaus
America/Manaus
Brasília
America/Sao_Paulo
Curitiba
America/Sao_Paulo
Recife
America/Recife
Goiânia
America/Sao_Paulo
Belém
America/Belem
Belém
America/Sao_Paulo
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Cordilheira Alta
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Cordilheira Alta today?
İmsak
05:32
Güneş
06:50
Öğle
12:32
İkindi
15:49
Akşam
18:15
Yatsı
19:28
Cordilheira Alta'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Cordilheira Alta'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Cordilheira Alta?
Suhoor ends at Fajr time. In Cordilheira Alta today, Fajr is at 05:32.
How do I find the Qibla direction in Cordilheira Alta?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Cordilheira Alta.