Namaz Vakitleri: Casimiro de Abreu
İmsak Aube
04:49
Güneş Lever du soleil
06:04
Öğle Midi
11:51
İkindi Apres-midi
15:10
Akşam Coucher
17:37
Yatsı Nuit
18:48
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
03:36:06
Şehir ve ülke
Casimiro de Abreu, Brazil
Nüfus: 48,636
Para: BRL Brazilian real (R$
Saat dilimi: America/Sao_Paulo
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:49
Güneş
06:04
Öğle
11:51
İkindi
15:10
Akşam
17:37
Yatsı
18:48
Mekke'ye mesafe: 10,137 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Casimiro de Abreu
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çar 26 Ağu | 04:49 | 06:04 | 11:51 | 15:10 | 17:37 | 18:48 |
| Per 27 Ağu | 04:49 | 06:03 | 11:50 | 15:10 | 17:37 | 18:48 |
| Cum 28 Ağu | 04:48 | 06:03 | 11:50 | 15:10 | 17:38 | 18:48 |
| Cmt 29 Ağu | 04:47 | 06:02 | 11:50 | 15:10 | 17:38 | 18:49 |
| Paz 30 Ağu | 04:46 | 06:01 | 11:49 | 15:10 | 17:38 | 18:49 |
| Pzt 31 Ağu | 04:45 | 06:00 | 11:49 | 15:10 | 17:39 | 18:49 |
| Sal 1 Eyl | 04:44 | 05:59 | 11:49 | 15:10 | 17:39 | 18:49 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Casimiro de Abreu
- Silva Jardim 27 km · 22,026 nüfus
- Rio das Ostras 27 km · 168,099 nüfus
- Bom Jardim 36 km · 33,936 nüfus
- Trajano de Moraes 37 km
- Iguaba Grande 40 km · 29,616 nüfus
- Nova Friburgo 40 km · 191,158 nüfus
- São Pedro da Aldeia 41 km · 110,556 nüfus
- Armação dos Búzios 44 km · 42,527 nüfus
- Macaé 45 km · 143,029 nüfus
- Araruama 46 km · 137,906 nüfus
- Cachoeiras de Macacu 46 km · 59,861 nüfus
- Cabo Frio 49 km · 238,438 nüfus
- Macuco 51 km · 5,602 nüfus
- Rio Bonito 52 km · 59,126 nüfus
- Cordeiro 53 km · 21,444 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Brazil
São Paulo
America/Sao_Paulo
Rio de Janeiro
America/Sao_Paulo
Belo Horizonte
America/Sao_Paulo
Salvador
America/Sao_Paulo
Fortaleza
America/Fortaleza
Manaus
America/Manaus
Brasília
America/Sao_Paulo
Curitiba
America/Sao_Paulo
Recife
America/Recife
Goiânia
America/Sao_Paulo
Belém
America/Belem
Belém
America/Sao_Paulo
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Casimiro de Abreu
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Casimiro de Abreu today?
İmsak
04:49
Güneş
06:04
Öğle
11:51
İkindi
15:10
Akşam
17:37
Yatsı
18:48
Casimiro de Abreu'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Casimiro de Abreu'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Casimiro de Abreu?
Suhoor ends at Fajr time. In Casimiro de Abreu today, Fajr is at 04:49.
How do I find the Qibla direction in Casimiro de Abreu?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Casimiro de Abreu.