Namaz Vakitleri: Cândido Mendes
İmsak Aube
04:53
Güneş Lever du soleil
06:02
Öğle Midi
12:05
İkindi Apres-midi
15:22
Akşam Coucher
18:07
Yatsı Nuit
19:13
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
06:32:03
Şehir ve ülke
Cândido Mendes, Brazil
Nüfus: 20,440
Para: BRL Brazilian real (R$
Saat dilimi: America/Fortaleza
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:53
Güneş
06:02
Öğle
12:05
İkindi
15:22
Akşam
18:07
Yatsı
19:13
Mekke'ye mesafe: 9,605 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Cândido Mendes
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çar 26 Ağu | 04:53 | 06:02 | 12:05 | 15:22 | 18:07 | 19:13 |
| Per 27 Ağu | 04:52 | 06:02 | 12:04 | 15:21 | 18:07 | 19:12 |
| Cum 28 Ağu | 04:52 | 06:02 | 12:04 | 15:21 | 18:06 | 19:12 |
| Cmt 29 Ağu | 04:52 | 06:01 | 12:04 | 15:20 | 18:06 | 19:12 |
| Paz 30 Ağu | 04:52 | 06:01 | 12:03 | 15:19 | 18:06 | 19:11 |
| Pzt 31 Ağu | 04:51 | 06:01 | 12:03 | 15:19 | 18:06 | 19:11 |
| Sal 1 Eyl | 04:51 | 06:00 | 12:03 | 15:18 | 18:05 | 19:11 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Cândido Mendes
- Godofredo Viana 20 km · 10,424 nüfus
- Luís Domingues 24 km · 7,366 nüfus
- Amapá do Maranhão 36 km · 7,380 nüfus
- Carutapera 40 km · 24,906 nüfus
- Turiaçu 45 km · 37,491 nüfus
- Viseu 55 km · 58,692 nüfus
- Bacuri 60 km · 16,591 nüfus
- Boa Vista do Gurupi 62 km · 7,781 nüfus
- Governador Nunes Freire 64 km · 23,526 nüfus
- Apicum-Açu 70 km · 18,033 nüfus
- Junco do Maranhão 71 km · 5,282 nüfus
- Maracaçumé 72 km · 21,730 nüfus
- Serrano do Maranhão 84 km · 10,475 nüfus
- Turilândia 86 km · 33,219 nüfus
- Cachoeira do Piriá 100 km · 19,223 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Brazil
São Paulo
America/Sao_Paulo
Rio de Janeiro
America/Sao_Paulo
Belo Horizonte
America/Sao_Paulo
Salvador
America/Sao_Paulo
Fortaleza
America/Fortaleza
Manaus
America/Manaus
Brasília
America/Sao_Paulo
Curitiba
America/Sao_Paulo
Recife
America/Recife
Goiânia
America/Sao_Paulo
Belém
America/Belem
Belém
America/Sao_Paulo
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Cândido Mendes
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Cândido Mendes today?
İmsak
04:53
Güneş
06:02
Öğle
12:05
İkindi
15:22
Akşam
18:07
Yatsı
19:13
Cândido Mendes'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Cândido Mendes'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Cândido Mendes?
Suhoor ends at Fajr time. In Cândido Mendes today, Fajr is at 04:53.
How do I find the Qibla direction in Cândido Mendes?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Cândido Mendes.