Namaz Vakitleri: Campo Alegre do Fidalgo

Friday 28 August 2026 · AH · --:--

Sıradaki:
İmsak
04:41
in 3h 58m 58s
Güneş Lever du soleil 05:51
Öğle Midi 11:48
İkindi Apres-midi 15:09
Akşam Coucher 17:46
Yatsı Nuit 18:52
Method · MWL Makkah 9,488 km America/Sao_Paulo Nüfus 4,698
Tarih ve saat
Miladi
Cum 28 Ağu 2026
Hicri
Friday, Rabiʻ I 14, 1448 AH
Yerel saat
00:42:02
Şehir ve ülke
Campo Alegre do Fidalgo, Brazil
Nüfus: 4,698
Para: BRL Brazilian real (R$
Saat dilimi: America/Sao_Paulo
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Geri sayım
--:--:--
sonraki vakite kadar
Sıradaki: --:--
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:41
Güneş
05:51
Öğle
11:48
İkindi
15:09
Akşam
17:46
Yatsı
18:52
İslami kütüphane
Okuma ve dinleme
Mekke'ye mesafe: 9,488 km
Qur'an
Online oku
Sure bazlı yapılandırılmış okuma.
Qur'an
Dinle (kıraatler)
Popüler kurrâlara hızlı erişim.
Hadith
Günlük hadis
Kısa, referanslı ve paylaşılabilir.
Haftalık görünüm

Haftalık takvim

Campo Alegre do Fidalgo
Tarih İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
Cum 28 Ağu 04:41 05:51 11:48 15:09 17:46 18:52
Cmt 29 Ağu 04:40 05:50 11:48 15:08 17:46 18:52
Paz 30 Ağu 04:40 05:50 11:48 15:08 17:46 18:52
Pzt 31 Ağu 04:39 05:49 11:47 15:07 17:46 18:52
Sal 1 Eyl 04:39 05:49 11:47 15:07 17:46 18:52
Çar 2 Eyl 04:38 05:48 11:47 15:06 17:46 18:51
Per 3 Eyl 04:38 05:48 11:46 15:06 17:46 18:51
Printable calendar

Download prayer timetable

Get a printable PDF calendar for any month.

Select a month

Yakın şehirler

Yakınındaki şehirler Campo Alegre do Fidalgo

Sorular

SSS – Namaz vakitleri Campo Alegre do Fidalgo

Hızlı cevaplar
What are the prayer times in Campo Alegre do Fidalgo today?
İmsak 04:41
Güneş 05:51
Öğle 11:48
İkindi 15:09
Akşam 17:46
Yatsı 18:52
Campo Alegre do Fidalgo'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?

Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Campo Alegre do Fidalgo'de şehrinizi seçin.

What time is Suhoor in Campo Alegre do Fidalgo?

Suhoor ends at Fajr time. In Campo Alegre do Fidalgo today, Fajr is at 04:41.

How do I find the Qibla direction in Campo Alegre do Fidalgo?

Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Campo Alegre do Fidalgo.

Scroll to Top
📥 Namaz Vakitleri Takvimi — Campo Alegre do Fidalgo