Namaz Vakitleri: Campo Alegre de Goiás
İmsak Aube
05:10
Güneş Lever du soleil
06:23
Öğle Midi
12:13
İkindi Apres-midi
15:34
Akşam Coucher
18:03
Yatsı Nuit
19:12
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
19:12:04
Şehir ve ülke
Campo Alegre de Goiás, Brazil
Nüfus: 7,422
Para: BRL Brazilian real (R$
Saat dilimi: America/Sao_Paulo
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
05:10
Güneş
06:23
Öğle
12:13
İkindi
15:34
Akşam
18:03
Yatsı
19:12
Mekke'ye mesafe: 10,478 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Campo Alegre de Goiás
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çar 26 Ağu | 05:10 | 06:23 | 12:13 | 15:34 | 18:03 | 19:12 |
| Per 27 Ağu | 05:09 | 06:22 | 12:13 | 15:34 | 18:03 | 19:12 |
| Cum 28 Ağu | 05:09 | 06:21 | 12:12 | 15:34 | 18:04 | 19:12 |
| Cmt 29 Ağu | 05:08 | 06:20 | 12:12 | 15:34 | 18:04 | 19:12 |
| Paz 30 Ağu | 05:07 | 06:20 | 12:12 | 15:33 | 18:04 | 19:12 |
| Pzt 31 Ağu | 05:06 | 06:19 | 12:11 | 15:33 | 18:04 | 19:12 |
| Sal 1 Eyl | 05:06 | 06:18 | 12:11 | 15:33 | 18:04 | 19:12 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Campo Alegre de Goiás
- Ipameri 41 km · 25,548 nüfus
- Urutaí 53 km · 3,700 nüfus
- Davinópolis 56 km · 14,828 nüfus
- Catalão 58 km · 114,427 nüfus
- Ouvidor 59 km · 7,665 nüfus
- Goiandira 62 km · 4,962 nüfus
- Pires do Rio 67 km · 32,373 nüfus
- Guarda-Mor 68 km · 6,687 nüfus
- Nova Aurora 71 km · 13,765 nüfus
- Palmelo 76 km · 2,266 nüfus
- Três Ranchos 77 km · 2,976 nüfus
- Cumari 82 km · 2,951 nüfus
- Abadia dos Dourados 83 km · 6,345 nüfus
- Anhanguera 85 km · 913 nüfus
- Douradoquara 87 km · 1,869 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Brazil
São Paulo
America/Sao_Paulo
Rio de Janeiro
America/Sao_Paulo
Belo Horizonte
America/Sao_Paulo
Salvador
America/Sao_Paulo
Fortaleza
America/Fortaleza
Manaus
America/Manaus
Brasília
America/Sao_Paulo
Curitiba
America/Sao_Paulo
Recife
America/Recife
Goiânia
America/Sao_Paulo
Belém
America/Belem
Belém
America/Sao_Paulo
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Campo Alegre de Goiás
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Campo Alegre de Goiás today?
İmsak
05:10
Güneş
06:23
Öğle
12:13
İkindi
15:34
Akşam
18:03
Yatsı
19:12
Campo Alegre de Goiás'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Campo Alegre de Goiás'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Campo Alegre de Goiás?
Suhoor ends at Fajr time. In Campo Alegre de Goiás today, Fajr is at 05:10.
How do I find the Qibla direction in Campo Alegre de Goiás?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Campo Alegre de Goiás.