Namaz Vakitleri: Brotas de Macaúbas
İmsak Aube
04:46
Güneş Lever du soleil
05:57
Öğle Midi
11:52
İkindi Apres-midi
15:13
Akşam Coucher
17:46
Yatsı Nuit
18:53
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
09:04:07
Şehir ve ülke
Brotas de Macaúbas, Brazil
Nüfus: 12,180
Para: BRL Brazilian real (R$
Saat dilimi: America/Sao_Paulo
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:46
Güneş
05:57
Öğle
11:52
İkindi
15:13
Akşam
17:46
Yatsı
18:53
Mekke'ye mesafe: 9,722 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Brotas de Macaúbas
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çar 26 Ağu | 04:46 | 05:57 | 11:52 | 15:13 | 17:46 | 18:53 |
| Per 27 Ağu | 04:46 | 05:57 | 11:52 | 15:13 | 17:46 | 18:53 |
| Cum 28 Ağu | 04:45 | 05:56 | 11:51 | 15:13 | 17:46 | 18:53 |
| Cmt 29 Ağu | 04:45 | 05:56 | 11:51 | 15:12 | 17:46 | 18:53 |
| Paz 30 Ağu | 04:44 | 05:55 | 11:51 | 15:12 | 17:46 | 18:53 |
| Pzt 31 Ağu | 04:44 | 05:54 | 11:50 | 15:12 | 17:46 | 18:53 |
| Sal 1 Eyl | 04:43 | 05:54 | 11:50 | 15:11 | 17:46 | 18:53 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Brotas de Macaúbas
- Beira Rio 31 km · 3,500 nüfus
- Ipupiara 38 km · 10,349 nüfus
- Oliveira dos Brejinhos 48 km · 20,715 nüfus
- Barra do Mendes 52 km · 14,376 nüfus
- Ibitiara 53 km · 15,049 nüfus
- Souto Soares 64 km · 17,724 nüfus
- Morpará 74 km · 8,220 nüfus
- Ibipeba 75 km · 17,134 nüfus
- Barro Alto 76 km · 14,172 nüfus
- Ibotirama 78 km · 27,723 nüfus
- Gentio do Ouro 83 km · 11,276 nüfus
- Boquira 83 km · 19,782 nüfus
- Ibititá 86 km · 17,517 nüfus
- Seabra 88 km · 48,721 nüfus
- Ibipitanga 88 km · 14,317 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Brazil
São Paulo
America/Sao_Paulo
Rio de Janeiro
America/Sao_Paulo
Belo Horizonte
America/Sao_Paulo
Salvador
America/Sao_Paulo
Fortaleza
America/Fortaleza
Manaus
America/Manaus
Brasília
America/Sao_Paulo
Curitiba
America/Sao_Paulo
Recife
America/Recife
Goiânia
America/Sao_Paulo
Belém
America/Belem
Belém
America/Sao_Paulo
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Brotas de Macaúbas
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Brotas de Macaúbas today?
İmsak
04:46
Güneş
05:57
Öğle
11:52
İkindi
15:13
Akşam
17:46
Yatsı
18:53
Brotas de Macaúbas'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Brotas de Macaúbas'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Brotas de Macaúbas?
Suhoor ends at Fajr time. In Brotas de Macaúbas today, Fajr is at 04:46.
How do I find the Qibla direction in Brotas de Macaúbas?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Brotas de Macaúbas.