Namaz Vakitleri: Barra do Chapéu
İmsak Aube
05:18
Güneş Lever du soleil
06:34
Öğle Midi
12:18
İkindi Apres-midi
15:36
Akşam Coucher
18:03
Yatsı Nuit
19:14
Tarih ve saat
Miladi
Sal 25 Ağu 2026
Hicri
Tuesday, Rabiʻ I 11, 1448 AH
Yerel saat
18:54:50
Şehir ve ülke
Barra do Chapéu, Brazil
Nüfus: 5,179
Para: BRL Brazilian real (R$
Saat dilimi: America/Sao_Paulo
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
05:18
Güneş
06:34
Öğle
12:18
İkindi
15:36
Akşam
18:03
Yatsı
19:14
Mekke'ye mesafe: 10,870 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Barra do Chapéu
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sal 25 Ağu | 05:18 | 06:34 | 12:18 | 15:36 | 18:03 | 19:14 |
| Çar 26 Ağu | 05:17 | 06:33 | 12:18 | 15:37 | 18:03 | 19:15 |
| Per 27 Ağu | 05:17 | 06:33 | 12:18 | 15:37 | 18:03 | 19:15 |
| Cum 28 Ağu | 05:16 | 06:32 | 12:18 | 15:37 | 18:04 | 19:15 |
| Cmt 29 Ağu | 05:15 | 06:31 | 12:17 | 15:37 | 18:04 | 19:16 |
| Paz 30 Ağu | 05:14 | 06:30 | 12:17 | 15:37 | 18:05 | 19:16 |
| Pzt 31 Ağu | 05:13 | 06:29 | 12:17 | 15:37 | 18:05 | 19:16 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Barra do Chapéu
- Bom Sucesso de Itararé 16 km
- Itapirapuã Paulista 19 km · 4,420 nüfus
- Ribeira 20 km
- Apiaí 27 km · 24,857 nüfus
- Nova Campina 28 km · 8,479 nüfus
- Itaoca 31 km · 3,497 nüfus
- Doutor Ulysses 38 km · 5,744 nüfus
- Ribeirão Branco 41 km · 18,627 nüfus
- Itararé 44 km · 44,438 nüfus
- Adrianópolis 46 km · 6,319 nüfus
- Cerro Azul 51 km · 16,287 nüfus
- Sengés 53 km · 17,256 nüfus
- Iporanga 54 km · 4,046 nüfus
- Guapiara 60 km · 17,071 nüfus
- Itapeva 60 km · 92,393 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Brazil
São Paulo
America/Sao_Paulo
Rio de Janeiro
America/Sao_Paulo
Belo Horizonte
America/Sao_Paulo
Salvador
America/Sao_Paulo
Fortaleza
America/Fortaleza
Manaus
America/Manaus
Brasília
America/Sao_Paulo
Curitiba
America/Sao_Paulo
Recife
America/Recife
Goiânia
America/Sao_Paulo
Belém
America/Belem
Belém
America/Sao_Paulo
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Barra do Chapéu
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Barra do Chapéu today?
İmsak
05:18
Güneş
06:34
Öğle
12:18
İkindi
15:36
Akşam
18:03
Yatsı
19:14
Barra do Chapéu'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Barra do Chapéu'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Barra do Chapéu?
Suhoor ends at Fajr time. In Barra do Chapéu today, Fajr is at 05:18.
How do I find the Qibla direction in Barra do Chapéu?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Barra do Chapéu.