Namaz Vakitleri: Obshtina Boynitsa
İmsak Aube
05:00
Güneş Lever du soleil
06:46
Öğle Midi
13:32
İkindi Apres-midi
17:17
Akşam Coucher
20:16
Yatsı Nuit
21:55
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
20:56:24
Şehir ve ülke
Obshtina Boynitsa, Bulgaria
Nüfus: 0
Para: BGN Bulgarian lev (Лв.
Saat dilimi: Europe/Sofia
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
05:00
Güneş
06:46
Öğle
13:32
İkindi
17:17
Akşam
20:16
Yatsı
21:55
Mekke'ye mesafe: 2,972 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Obshtina Boynitsa
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çar 26 Ağu | 05:00 | 06:46 | 13:32 | 17:17 | 20:16 | 21:55 |
| Per 27 Ağu | 05:02 | 06:47 | 13:31 | 17:16 | 20:15 | 21:53 |
| Cum 28 Ağu | 05:03 | 06:48 | 13:31 | 17:15 | 20:13 | 21:51 |
| Cmt 29 Ağu | 05:05 | 06:49 | 13:31 | 17:14 | 20:11 | 21:49 |
| Paz 30 Ağu | 05:06 | 06:51 | 13:30 | 17:13 | 20:10 | 21:47 |
| Pzt 31 Ağu | 05:08 | 06:52 | 13:30 | 17:12 | 20:08 | 21:45 |
| Sal 1 Eyl | 05:09 | 06:53 | 13:30 | 17:11 | 20:06 | 21:42 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Obshtina Boynitsa
- Boynitsa 5 km · 884 nüfus
- Obshtina Kula 11 km
- Kula 13 km · 3,738 nüfus
- Bregovo 18 km · 1,644 nüfus
- Gramada 20 km · 1,872 nüfus
- Obshtina Gramada 20 km
- Obshtina Vidin 23 km
- Dunavtsi 23 km · 3,371 nüfus
- Novo Selo 26 km · 1,574 nüfus
- Vidin 27 km · 33,448 nüfus
- Makresh 27 km · 660 nüfus
- Dimovo 32 km · 1,461 nüfus
- Obshtina Dimovo 35 km
- Obshtina Belogradchik 39 km
- Belogradchik 43 km · 5,688 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Bulgaria
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Obshtina Boynitsa
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Obshtina Boynitsa today?
İmsak
05:00
Güneş
06:46
Öğle
13:32
İkindi
17:17
Akşam
20:16
Yatsı
21:55
Obshtina Boynitsa'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Obshtina Boynitsa'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Obshtina Boynitsa?
Suhoor ends at Fajr time. In Obshtina Boynitsa today, Fajr is at 05:00.
How do I find the Qibla direction in Obshtina Boynitsa?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Obshtina Boynitsa.