Namaz Vakitleri: Surf Coast

Tuesday 30 June 2026 · AH · --:--

Sıradaki:
İmsak
06:07
in 2h 22m 41s
Güneş Lever du soleil 07:41
Öğle Midi 12:27
İkindi Apres-midi 14:56
Akşam Coucher 17:13
Yatsı Nuit 18:43
Method · MWL Makkah 12,677 km Australia/Sydney
Tarih ve saat
Miladi
Çar 1 Tem 2026
Hicri
Wednesday, Muharram 15, 1448 AH
Yerel saat
03:44:19
Şehir ve ülke
Surf Coast, Australia
Nüfus: 0
Para: AUD Australian dollar ($
Saat dilimi: Australia/Sydney
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Geri sayım
--:--:--
sonraki vakite kadar
Sıradaki: --:--
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
06:07
Güneş
07:41
Öğle
12:27
İkindi
14:56
Akşam
17:13
Yatsı
18:43
İslami kütüphane
Okuma ve dinleme
Mekke'ye mesafe: 12,677 km
Qur'an
Online oku
Sure bazlı yapılandırılmış okuma.
Qur'an
Dinle (kıraatler)
Popüler kurrâlara hızlı erişim.
Hadith
Günlük hadis
Kısa, referanslı ve paylaşılabilir.
Haftalık görünüm

Haftalık takvim

Surf Coast
Tarih İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
Çar 1 Tem 06:07 07:41 12:27 14:56 17:13 18:43
Per 2 Tem 06:07 07:41 12:28 14:56 17:14 18:43
Cum 3 Tem 06:06 07:41 12:28 14:57 17:14 18:44
Cmt 4 Tem 06:06 07:41 12:28 14:57 17:15 18:44
Paz 5 Tem 06:06 07:41 12:28 14:57 17:15 18:45
Pzt 6 Tem 06:06 07:41 12:28 14:58 17:16 18:45
Sal 7 Tem 06:06 07:40 12:28 14:58 17:17 18:46
Printable calendar

Download prayer timetable

Get a printable PDF calendar for any month.

Select a month

Yakın şehirler

Yakınındaki şehirler Surf Coast

Sorular

SSS – Namaz vakitleri Surf Coast

Hızlı cevaplar
What are the prayer times in Surf Coast today?
İmsak 06:07
Güneş 07:41
Öğle 12:27
İkindi 14:56
Akşam 17:13
Yatsı 18:43
Surf Coast'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?

Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Surf Coast'de şehrinizi seçin.

What time is Suhoor in Surf Coast?

Suhoor ends at Fajr time. In Surf Coast today, Fajr is at 06:07.

How do I find the Qibla direction in Surf Coast?

Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Surf Coast.

Scroll to Top
📥 Namaz Vakitleri Takvimi — Surf Coast