Namaz Vakitleri: Potts Point
İmsak Aube
04:58
Güneş Lever du soleil
06:22
Öğle Midi
11:57
İkindi Apres-midi
15:07
Akşam Coucher
17:33
Yatsı Nuit
18:51
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
00:47:14
Şehir ve ülke
Potts Point, Australia
Nüfus: 12,168
Para: AUD Australian dollar ($
Saat dilimi: Australia/Sydney
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:58
Güneş
06:22
Öğle
11:57
İkindi
15:07
Akşam
17:33
Yatsı
18:51
Mekke'ye mesafe: 13,238 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Potts Point
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çar 26 Ağu | 04:58 | 06:22 | 11:57 | 15:07 | 17:33 | 18:51 |
| Per 27 Ağu | 04:57 | 06:20 | 11:57 | 15:07 | 17:34 | 18:52 |
| Cum 28 Ağu | 04:56 | 06:19 | 11:56 | 15:08 | 17:34 | 18:53 |
| Cmt 29 Ağu | 04:55 | 06:18 | 11:56 | 15:08 | 17:35 | 18:53 |
| Paz 30 Ağu | 04:54 | 06:17 | 11:56 | 15:08 | 17:36 | 18:54 |
| Pzt 31 Ağu | 04:52 | 06:15 | 11:56 | 15:09 | 17:36 | 18:55 |
| Sal 1 Eyl | 04:51 | 06:14 | 11:55 | 15:09 | 17:37 | 18:55 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Potts Point
- Elizabeth Bay 1 km · 4,878 nüfus
- Woolloomooloo 1 km · 3,792 nüfus
- Rushcutters Bay 1 km · 2,335 nüfus
- Darling Point 1 km · 3,977 nüfus
- Darlinghurst 2 km · 10,615 nüfus
- City of Sydney 2 km · 5,557,233 nüfus
- Sydney Central Business 2 km · 25,654 nüfus
- Sydney 2 km · 5,557,233 nüfus
- Edgecliff 2 km · 2,499 nüfus
- The Rocks 2 km · 2,054 nüfus
- Paddington 2 km · 12,686 nüfus
- Double Bay 2 km · 4,709 nüfus
- Millers Point 2 km · 1,735 nüfus
- Surry Hills 2 km · 15,828 nüfus
- Kirribilli 2 km · 3,629 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Australia
City of Sydney
Australia/Sydney
Sydney
Australia/Sydney
Melbourne
Australia/Melbourne
Brisbane
Australia/Brisbane
Perth
Australia/Perth
Adelaide
Australia/Adelaide
Gold Coast
Australia/Brisbane
Newcastle
Australia/Sydney
Newcastle city centre
Australia/Sydney
Canberra
Australia/Sydney
Geelong
Australia/Melbourne
Wollongong
Australia/Sydney
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Potts Point
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Potts Point today?
İmsak
04:58
Güneş
06:22
Öğle
11:57
İkindi
15:07
Akşam
17:33
Yatsı
18:51
Potts Point'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Potts Point'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Potts Point?
Suhoor ends at Fajr time. In Potts Point today, Fajr is at 04:58.
How do I find the Qibla direction in Potts Point?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Potts Point.