Namaz Vakitleri: Pitt Town

Wednesday 26 August 2026 · AH · --:--

Sıradaki:
İkindi
15:09
in 2h 54m 00s
İmsak Aube 05:00
Güneş Lever du soleil 06:23
Öğle Midi 11:59
Akşam Coucher 17:35
Yatsı Nuit 18:53
Method · MWL Makkah 13,200 km Australia/Sydney Nüfus 2,982
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
12:15:00
Şehir ve ülke
Pitt Town, Australia
Nüfus: 2,982
Para: AUD Australian dollar ($
Saat dilimi: Australia/Sydney
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Geri sayım
--:--:--
sonraki vakite kadar
Sıradaki: --:--
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
05:00
Güneş
06:23
Öğle
11:59
İkindi
15:09
Akşam
17:35
Yatsı
18:53
İslami kütüphane
Okuma ve dinleme
Mekke'ye mesafe: 13,200 km
Qur'an
Online oku
Sure bazlı yapılandırılmış okuma.
Qur'an
Dinle (kıraatler)
Popüler kurrâlara hızlı erişim.
Hadith
Günlük hadis
Kısa, referanslı ve paylaşılabilir.
Haftalık görünüm

Haftalık takvim

Pitt Town
Tarih İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
Çar 26 Ağu 05:00 06:23 11:59 15:09 17:35 18:53
Per 27 Ağu 04:59 06:22 11:58 15:09 17:35 18:54
Cum 28 Ağu 04:57 06:20 11:58 15:10 17:36 18:54
Cmt 29 Ağu 04:56 06:19 11:58 15:10 17:37 18:55
Paz 30 Ağu 04:55 06:18 11:57 15:10 17:37 18:55
Pzt 31 Ağu 04:54 06:17 11:57 15:11 17:38 18:56
Sal 1 Eyl 04:53 06:15 11:57 15:11 17:39 18:57
Printable calendar

Download prayer timetable

Get a printable PDF calendar for any month.

Select a month

Yakın şehirler

Yakınındaki şehirler Pitt Town

Sorular

SSS – Namaz vakitleri Pitt Town

Hızlı cevaplar
What are the prayer times in Pitt Town today?
İmsak 05:00
Güneş 06:23
Öğle 11:59
İkindi 15:09
Akşam 17:35
Yatsı 18:53
Pitt Town'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?

Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Pitt Town'de şehrinizi seçin.

What time is Suhoor in Pitt Town?

Suhoor ends at Fajr time. In Pitt Town today, Fajr is at 05:00.

How do I find the Qibla direction in Pitt Town?

Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Pitt Town.

Scroll to Top
📥 Namaz Vakitleri Takvimi — Pitt Town