Namaz Vakitleri: Old Guildford
İmsak Aube
05:01
Güneş Lever du soleil
06:24
Öğle Midi
11:58
İkindi Apres-midi
15:08
Akşam Coucher
17:33
Yatsı Nuit
18:52
Tarih ve saat
Miladi
Sal 25 Ağu 2026
Hicri
Tuesday, Rabiʻ I 11, 1448 AH
Yerel saat
19:07:21
Şehir ve ülke
Old Guildford, Australia
Nüfus: 2,857
Para: AUD Australian dollar ($
Saat dilimi: Australia/Sydney
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
05:01
Güneş
06:24
Öğle
11:58
İkindi
15:08
Akşam
17:33
Yatsı
18:52
Mekke'ye mesafe: 13,216 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Old Guildford
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sal 25 Ağu | 05:01 | 06:24 | 11:58 | 15:08 | 17:33 | 18:52 |
| Çar 26 Ağu | 04:59 | 06:23 | 11:58 | 15:08 | 17:34 | 18:52 |
| Per 27 Ağu | 04:58 | 06:21 | 11:58 | 15:08 | 17:35 | 18:53 |
| Cum 28 Ağu | 04:57 | 06:20 | 11:57 | 15:09 | 17:35 | 18:54 |
| Cmt 29 Ağu | 04:56 | 06:19 | 11:57 | 15:09 | 17:36 | 18:54 |
| Paz 30 Ağu | 04:55 | 06:18 | 11:57 | 15:09 | 17:37 | 18:55 |
| Pzt 31 Ağu | 04:53 | 06:16 | 11:57 | 15:10 | 17:37 | 18:56 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Old Guildford
- Fairfield East 1 km · 5,198 nüfus
- Yennora 1 km · 1,675 nüfus
- Chester Hill 2 km · 14,007 nüfus
- Villawood 2 km · 7,051 nüfus
- Guildford West 2 km · 5,762 nüfus
- South Granville 3 km · 5,829 nüfus
- Carramar 3 km · 3,562 nüfus
- Woodpark 3 km · 1,706 nüfus
- Granville 3 km · 16,716 nüfus
- Merrylands 3 km · 32,472 nüfus
- Sefton 4 km · 6,300 nüfus
- Regents Park 4 km · 4,909 nüfus
- Merrylands West 4 km · 7,054 nüfus
- Holroyd 4 km · 1,248 nüfus
- Bass Hill 4 km · 10,230 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Australia
City of Sydney
Australia/Sydney
Sydney
Australia/Sydney
Melbourne
Australia/Melbourne
Brisbane
Australia/Brisbane
Perth
Australia/Perth
Adelaide
Australia/Adelaide
Gold Coast
Australia/Brisbane
Newcastle
Australia/Sydney
Newcastle city centre
Australia/Sydney
Canberra
Australia/Sydney
Geelong
Australia/Melbourne
Wollongong
Australia/Sydney
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Old Guildford
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Old Guildford today?
İmsak
05:01
Güneş
06:24
Öğle
11:58
İkindi
15:08
Akşam
17:33
Yatsı
18:52
Old Guildford'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Old Guildford'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Old Guildford?
Suhoor ends at Fajr time. In Old Guildford today, Fajr is at 05:01.
How do I find the Qibla direction in Old Guildford?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Old Guildford.