Namaz Vakitleri: Mid-Western Regional
İmsak Aube
05:03
Güneş Lever du soleil
06:25
Öğle Midi
12:03
İkindi Apres-midi
15:14
Akşam Coucher
17:41
Yatsı Nuit
18:58
Tarih ve saat
Miladi
Per 27 Ağu 2026
Hicri
Thursday, Rabiʻ I 13, 1448 AH
Yerel saat
02:34:14
Şehir ve ülke
Mid-Western Regional, Australia
Nüfus: 0
Para: AUD Australian dollar ($
Saat dilimi: Australia/Sydney
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
05:03
Güneş
06:25
Öğle
12:03
İkindi
15:14
Akşam
17:41
Yatsı
18:58
Mekke'ye mesafe: 13,083 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Mid-Western Regional
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Per 27 Ağu | 05:03 | 06:25 | 12:03 | 15:14 | 17:41 | 18:58 |
| Cum 28 Ağu | 05:02 | 06:24 | 12:02 | 15:15 | 17:41 | 18:59 |
| Cmt 29 Ağu | 05:01 | 06:23 | 12:02 | 15:15 | 17:42 | 18:59 |
| Paz 30 Ağu | 04:59 | 06:21 | 12:02 | 15:16 | 17:43 | 19:00 |
| Pzt 31 Ağu | 04:58 | 06:20 | 12:01 | 15:16 | 17:43 | 19:00 |
| Sal 1 Eyl | 04:57 | 06:19 | 12:01 | 15:16 | 17:44 | 19:01 |
| Çar 2 Eyl | 04:56 | 06:18 | 12:01 | 15:16 | 17:44 | 19:01 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Mid-Western Regional
- Mudgee 17 km · 11,457 nüfus
- Kandos 34 km · 1,263 nüfus
- Gulgong 35 km · 2,680 nüfus
- Dunedoo 74 km · 1,097 nüfus
- Merriwa 75 km · 1,759 nüfus
- Wellington 77 km · 4,075 nüfus
- Coolah 86 km · 1,262 nüfus
- Portland 86 km · 2,326 nüfus
- Muswellbrook 88 km · 12,272 nüfus
- Eglinton 89 km · 2,234 nüfus
- Lithgow 89 km · 4,956 nüfus
- Denman 90 km · 1,821 nüfus
- Abercrombie 90 km · 1,127 nüfus
- Llanarth 91 km · 2,302 nüfus
- Raglan 91 km · 1,175 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Australia
City of Sydney
Australia/Sydney
Sydney
Australia/Sydney
Melbourne
Australia/Melbourne
Brisbane
Australia/Brisbane
Perth
Australia/Perth
Adelaide
Australia/Adelaide
Gold Coast
Australia/Brisbane
Newcastle
Australia/Sydney
Newcastle city centre
Australia/Sydney
Canberra
Australia/Sydney
Geelong
Australia/Melbourne
Wollongong
Australia/Sydney
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Mid-Western Regional
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Mid-Western Regional today?
İmsak
05:03
Güneş
06:25
Öğle
12:03
İkindi
15:14
Akşam
17:41
Yatsı
18:58
Mid-Western Regional'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Mid-Western Regional'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Mid-Western Regional?
Suhoor ends at Fajr time. In Mid-Western Regional today, Fajr is at 05:03.
How do I find the Qibla direction in Mid-Western Regional?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Mid-Western Regional.