Namaz Vakitleri: Elermore Vale
İmsak Aube
04:56
Güneş Lever du soleil
06:19
Öğle Midi
11:55
İkindi Apres-midi
15:06
Akşam Coucher
17:32
Yatsı Nuit
18:50
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
16:16:54
Şehir ve ülke
Elermore Vale, Australia
Nüfus: 6,057
Para: AUD Australian dollar ($
Saat dilimi: Australia/Sydney
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:56
Güneş
06:19
Öğle
11:55
İkindi
15:06
Akşam
17:32
Yatsı
18:50
Mekke'ye mesafe: 13,265 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Elermore Vale
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çar 26 Ağu | 04:56 | 06:19 | 11:55 | 15:06 | 17:32 | 18:50 |
| Per 27 Ağu | 04:55 | 06:18 | 11:55 | 15:07 | 17:33 | 18:50 |
| Cum 28 Ağu | 04:54 | 06:16 | 11:55 | 15:07 | 17:33 | 18:51 |
| Cmt 29 Ağu | 04:53 | 06:15 | 11:54 | 15:07 | 17:34 | 18:51 |
| Paz 30 Ağu | 04:52 | 06:14 | 11:54 | 15:08 | 17:35 | 18:52 |
| Pzt 31 Ağu | 04:51 | 06:13 | 11:54 | 15:08 | 17:35 | 18:53 |
| Sal 1 Eyl | 04:49 | 06:11 | 11:53 | 15:08 | 17:36 | 18:53 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Elermore Vale
- Rankin Park 1 km · 2,547 nüfus
- New Lambton Heights 2 km · 2,610 nüfus
- Jesmond 2 km · 3,210 nüfus
- Wallsend 2 km · 13,244 nüfus
- Lambton 2 km · 5,214 nüfus
- Cardiff Heights 2 km · 1,384 nüfus
- Birmingham Gardens 3 km · 2,598 nüfus
- North Lambton 3 km · 3,454 nüfus
- Garden Suburb 3 km · 1,959 nüfus
- New Lambton 3 km · 10,651 nüfus
- Kotara 3 km · 3,980 nüfus
- Cardiff 4 km · 2,883 nüfus
- Waratah West 4 km · 3,142 nüfus
- Glendale 4 km · 3,260 nüfus
- Callaghan 4 km · 1,358 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Australia
City of Sydney
Australia/Sydney
Sydney
Australia/Sydney
Melbourne
Australia/Melbourne
Brisbane
Australia/Brisbane
Perth
Australia/Perth
Adelaide
Australia/Adelaide
Gold Coast
Australia/Brisbane
Newcastle
Australia/Sydney
Newcastle city centre
Australia/Sydney
Canberra
Australia/Sydney
Geelong
Australia/Melbourne
Wollongong
Australia/Sydney
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Elermore Vale
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Elermore Vale today?
İmsak
04:56
Güneş
06:19
Öğle
11:55
İkindi
15:06
Akşam
17:32
Yatsı
18:50
Elermore Vale'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Elermore Vale'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Elermore Vale?
Suhoor ends at Fajr time. In Elermore Vale today, Fajr is at 04:56.
How do I find the Qibla direction in Elermore Vale?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Elermore Vale.