Namaz Vakitleri: Cambridge Gardens
İmsak Aube
04:59
Güneş Lever du soleil
06:22
Öğle Midi
11:59
İkindi Apres-midi
15:10
Akşam Coucher
17:36
Yatsı Nuit
18:54
Tarih ve saat
Miladi
Per 27 Ağu 2026
Hicri
Thursday, Rabiʻ I 13, 1448 AH
Yerel saat
03:46:52
Şehir ve ülke
Cambridge Gardens, Australia
Nüfus: 2,030
Para: AUD Australian dollar ($
Saat dilimi: Australia/Sydney
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:59
Güneş
06:22
Öğle
11:59
İkindi
15:10
Akşam
17:36
Yatsı
18:54
Mekke'ye mesafe: 13,190 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Cambridge Gardens
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Per 27 Ağu | 04:59 | 06:22 | 11:59 | 15:10 | 17:36 | 18:54 |
| Cum 28 Ağu | 04:58 | 06:21 | 11:58 | 15:10 | 17:36 | 18:55 |
| Cmt 29 Ağu | 04:57 | 06:20 | 11:58 | 15:10 | 17:37 | 18:55 |
| Paz 30 Ağu | 04:56 | 06:18 | 11:58 | 15:11 | 17:38 | 18:56 |
| Pzt 31 Ağu | 04:54 | 06:17 | 11:58 | 15:11 | 17:38 | 18:57 |
| Sal 1 Eyl | 04:53 | 06:16 | 11:57 | 15:11 | 17:39 | 18:57 |
| Çar 2 Eyl | 04:52 | 06:15 | 11:57 | 15:12 | 17:40 | 18:58 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Cambridge Gardens
- Werrington Downs 1 km · 3,221 nüfus
- Cambridge Park 1 km · 7,054 nüfus
- Werrington County 2 km · 3,698 nüfus
- Jordan Springs 2 km · 5,111 nüfus
- Penrith Municipality 2 km · 13,343 nüfus
- Penrith 3 km · 17,966 nüfus
- Kingswood Park 3 km · 11,813 nüfus
- Llandilo 4 km · 1,618 nüfus
- Cranebrook 4 km · 15,779 nüfus
- Werrington 4 km · 4,057 nüfus
- Caddens 4 km · 1,496 nüfus
- South Penrith 5 km · 12,005 nüfus
- Orchard Hills 5 km · 1,798 nüfus
- Claremont Meadows 5 km · 5,177 nüfus
- Emu Plains 5 km · 8,126 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Australia
City of Sydney
Australia/Sydney
Sydney
Australia/Sydney
Melbourne
Australia/Melbourne
Brisbane
Australia/Brisbane
Perth
Australia/Perth
Adelaide
Australia/Adelaide
Gold Coast
Australia/Brisbane
Newcastle
Australia/Sydney
Newcastle city centre
Australia/Sydney
Canberra
Australia/Sydney
Geelong
Australia/Melbourne
Wollongong
Australia/Sydney
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Cambridge Gardens
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Cambridge Gardens today?
İmsak
04:59
Güneş
06:22
Öğle
11:59
İkindi
15:10
Akşam
17:36
Yatsı
18:54
Cambridge Gardens'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Cambridge Gardens'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Cambridge Gardens?
Suhoor ends at Fajr time. In Cambridge Gardens today, Fajr is at 04:59.
How do I find the Qibla direction in Cambridge Gardens?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Cambridge Gardens.