Namaz Vakitleri: Sankt Martin im Sulmtal
İmsak Aube
04:19
Güneş Lever du soleil
06:12
Öğle Midi
13:00
İkindi Apres-midi
16:46
Akşam Coucher
19:48
Yatsı Nuit
21:33
Tarih ve saat
Miladi
Per 27 Ağu 2026
Hicri
Thursday, Rabiʻ I 13, 1448 AH
Yerel saat
08:52:27
Şehir ve ülke
Sankt Martin im Sulmtal, Austria
Nüfus: 0
Para: EUR Euro (€
Saat dilimi: Europe/Vienna
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:19
Güneş
06:12
Öğle
13:00
İkindi
16:46
Akşam
19:48
Yatsı
21:33
Mekke'ye mesafe: 3,580 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Sankt Martin im Sulmtal
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Per 27 Ağu | 04:19 | 06:12 | 13:00 | 16:46 | 19:48 | 21:33 |
| Cum 28 Ağu | 04:21 | 06:13 | 13:00 | 16:45 | 19:46 | 21:30 |
| Cmt 29 Ağu | 04:23 | 06:14 | 13:00 | 16:44 | 19:44 | 21:28 |
| Paz 30 Ağu | 04:25 | 06:16 | 12:59 | 16:43 | 19:42 | 21:26 |
| Pzt 31 Ağu | 04:26 | 06:17 | 12:59 | 16:42 | 19:40 | 21:23 |
| Sal 1 Eyl | 04:28 | 06:18 | 12:59 | 16:41 | 19:38 | 21:21 |
| Çar 2 Eyl | 04:30 | 06:20 | 12:59 | 16:39 | 19:37 | 21:18 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Sankt Martin im Sulmtal
- Brunn 3 km · 1,056 nüfus
- Sankt Peter im Sulmtal 4 km · 465 nüfus
- Wies 4 km · 409 nüfus
- Pistorf 5 km · 611 nüfus
- Gleinstätten 6 km · 1,010 nüfus
- Unterbergla 6 km · 272 nüfus
- Pitschgau 7 km · 171 nüfus
- Schwanberg 7 km · 1,363 nüfus
- Politischer Bezirk Deutschlandsberg 7 km · 60,821 nüfus
- Hollenegg 7 km · 201 nüfus
- Freidorf an der Laßnitz 8 km · 1,087 nüfus
- Groß Sankt Florian 8 km · 911 nüfus
- Oberhaag 8 km · 716 nüfus
- Wernersdorf 8 km · 161 nüfus
- Eibiswald 9 km · 1,423 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Austria
Vienna
Europe/Vienna
Donaustadt
Europe/Vienna
Favoriten
Europe/Vienna
Linz
Europe/Vienna
Floridsdorf
Europe/Vienna
Politischer Bezirk Salzburg-Umgebung
Europe/Vienna
Salzburg
Europe/Vienna
Politischer Bezirk Linz-Land
Europe/Vienna
Politischer Bezirk Graz-Umgebung
Europe/Vienna
Politischer Bezirk Baden
Europe/Vienna
Innsbruck
Europe/Vienna
Politischer Bezirk Bregenz
Europe/Vienna
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Sankt Martin im Sulmtal
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Sankt Martin im Sulmtal today?
İmsak
04:19
Güneş
06:12
Öğle
13:00
İkindi
16:46
Akşam
19:48
Yatsı
21:33
Sankt Martin im Sulmtal'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Sankt Martin im Sulmtal'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Sankt Martin im Sulmtal?
Suhoor ends at Fajr time. In Sankt Martin im Sulmtal today, Fajr is at 04:19.
How do I find the Qibla direction in Sankt Martin im Sulmtal?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Sankt Martin im Sulmtal.