Namaz Vakitleri: Asparn an der Zaya
İmsak Aube
04:50
Güneş Lever du soleil
06:04
Öğle Midi
12:56
İkindi Apres-midi
16:42
Akşam Coucher
19:46
Yatsı Nuit
21:14
Tarih ve saat
Miladi
Per 27 Ağu 2026
Hicri
Thursday, Rabiʻ I 13, 1448 AH
Yerel saat
10:29:36
Şehir ve ülke
Asparn an der Zaya, Austria
Nüfus: 1,048
Para: EUR Euro (€
Saat dilimi: Europe/Vienna
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:50
Güneş
06:04
Öğle
12:56
İkindi
16:42
Akşam
19:46
Yatsı
21:14
Mekke'ye mesafe: 3,661 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Asparn an der Zaya
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Per 27 Ağu | 04:50 | 06:04 | 12:56 | 16:42 | 19:46 | 21:14 |
| Cum 28 Ağu | 04:52 | 06:05 | 12:55 | 16:41 | 19:44 | 21:11 |
| Cmt 29 Ağu | 04:54 | 06:07 | 12:55 | 16:40 | 19:42 | 21:09 |
| Paz 30 Ağu | 04:55 | 06:08 | 12:55 | 16:39 | 19:40 | 21:07 |
| Pzt 31 Ağu | 04:57 | 06:10 | 12:54 | 16:37 | 19:38 | 21:04 |
| Sal 1 Eyl | 04:59 | 06:11 | 12:54 | 16:36 | 19:36 | 21:02 |
| Çar 2 Eyl | 05:00 | 06:12 | 12:54 | 16:35 | 19:34 | 20:59 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Asparn an der Zaya
- Politischer Bezirk Mistelbach 4 km · 75,483 nüfus
- Ladendorf 6 km · 1,339 nüfus
- Mistelbach 6 km · 6,463 nüfus
- Gnadendorf 8 km · 258 nüfus
- Niederleis 8 km · 619 nüfus
- Fallbach 10 km · 180 nüfus
- Wilfersdorf 10 km · 1,168 nüfus
- Staatz 10 km
- Gaubitsch 11 km · 375 nüfus
- Ernstbrunn 12 km · 1,536 nüfus
- Gaweinstal 13 km · 1,660 nüfus
- Poysdorf 13 km · 2,620 nüfus
- Großrußbach 14 km · 895 nüfus
- Hochleithen 15 km
- Unterstinkenbrunn 15 km · 560 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Austria
Vienna
Europe/Vienna
Donaustadt
Europe/Vienna
Favoriten
Europe/Vienna
Linz
Europe/Vienna
Floridsdorf
Europe/Vienna
Politischer Bezirk Salzburg-Umgebung
Europe/Vienna
Salzburg
Europe/Vienna
Politischer Bezirk Linz-Land
Europe/Vienna
Politischer Bezirk Graz-Umgebung
Europe/Vienna
Politischer Bezirk Baden
Europe/Vienna
Innsbruck
Europe/Vienna
Politischer Bezirk Bregenz
Europe/Vienna
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Asparn an der Zaya
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Asparn an der Zaya today?
İmsak
04:50
Güneş
06:04
Öğle
12:56
İkindi
16:42
Akşam
19:46
Yatsı
21:14
Asparn an der Zaya'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Asparn an der Zaya'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Asparn an der Zaya?
Suhoor ends at Fajr time. In Asparn an der Zaya today, Fajr is at 04:50.
How do I find the Qibla direction in Asparn an der Zaya?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Asparn an der Zaya.