Namaz Vakitleri: Gobernador Roca
İmsak Aube
05:44
Güneş Lever du soleil
07:01
Öğle Midi
12:44
İkindi Apres-midi
16:00
Akşam Coucher
18:26
Yatsı Nuit
19:40
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
09:32:06
Şehir ve ülke
Gobernador Roca, Argentina
Nüfus: 6,315
Para: ARS Argentine peso ($
Saat dilimi: America/Argentina/Buenos_Aires
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
05:44
Güneş
07:01
Öğle
12:44
İkindi
16:00
Akşam
18:26
Yatsı
19:40
Mekke'ye mesafe: 11,573 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Gobernador Roca
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çar 26 Ağu | 05:44 | 07:01 | 12:44 | 16:00 | 18:26 | 19:40 |
| Per 27 Ağu | 05:43 | 07:00 | 12:43 | 16:01 | 18:27 | 19:40 |
| Cum 28 Ağu | 05:42 | 06:59 | 12:43 | 16:01 | 18:27 | 19:40 |
| Cmt 29 Ağu | 05:41 | 06:58 | 12:43 | 16:01 | 18:28 | 19:41 |
| Paz 30 Ağu | 05:40 | 06:57 | 12:42 | 16:01 | 18:28 | 19:41 |
| Pzt 31 Ağu | 05:39 | 06:56 | 12:42 | 16:01 | 18:28 | 19:42 |
| Sal 1 Eyl | 05:38 | 06:55 | 12:42 | 16:01 | 18:29 | 19:42 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Gobernador Roca
- Santo Pipó 7 km · 5,447 nüfus
- Departamento de San Ignacio 15 km
- Loreto 17 km · 1,201 nüfus
- Mártires 28 km · 1,135 nüfus
- Jardín América 28 km · 24,905 nüfus
- Bonpland 33 km · 2,173 nüfus
- Departamento de Candelaria 35 km
- Almafuerte 36 km · 1,022 nüfus
- Puerto Leoni 37 km · 2,329 nüfus
- Cerro Corá 39 km · 1,153 nüfus
- General Alvear 40 km · 1,431 nüfus
- Candelaria 41 km · 11,039 nüfus
- Campo Viera 43 km · 9,228 nüfus
- Departamento de Leandro N. Alem 44 km · 49,797 nüfus
- Ruiz de Montoya 47 km · 3,374 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Argentina
Córdoba
America/Argentina/Buenos_Aires
Rosario
America/Argentina/Cordoba
Departamento de Capital
America/Argentina/Buenos_Aires
Departamento de Capital
America/Argentina/Buenos_Aires
Departamento de Capital
America/Argentina/Buenos_Aires
Departamento de Capital
America/Argentina/Buenos_Aires
Departamento de Capital
America/Argentina/Buenos_Aires
Departamento de Capital
America/Argentina/Buenos_Aires
San Miguel de Tucumán
America/Argentina/Buenos_Aires
Salta
America/Argentina/Buenos_Aires
Departamento de Confluencia
America/Argentina/Buenos_Aires
Lanús
America/Argentina/Buenos_Aires
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Gobernador Roca
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Gobernador Roca today?
İmsak
05:44
Güneş
07:01
Öğle
12:44
İkindi
16:00
Akşam
18:26
Yatsı
19:40
Gobernador Roca'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Gobernador Roca'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Gobernador Roca?
Suhoor ends at Fajr time. In Gobernador Roca today, Fajr is at 05:44.
How do I find the Qibla direction in Gobernador Roca?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Gobernador Roca.