Namaz Vakitleri: Zindah Jān
İmsak Aube
04:23
Güneş Lever du soleil
05:52
Öğle Midi
12:25
İkindi Apres-midi
17:05
Akşam Coucher
18:57
Yatsı Nuit
20:26
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
14:24:45
Şehir ve ülke
Zindah Jān, Afghanistan
Nüfus: 10,104
Para: AFN Afghan afghani (؋
Saat dilimi: Asia/Kabul
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
04:23
Güneş
05:52
Öğle
12:25
İkindi
17:05
Akşam
18:57
Yatsı
20:26
Mekke'ye mesafe: 2,580 km
Haftalık görünüm
Haftalık takvim
Zindah Jān
| Tarih | İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çar 26 Ağu | 04:23 | 05:52 | 12:25 | 17:05 | 18:57 | 20:26 |
| Per 27 Ağu | 04:24 | 05:53 | 12:25 | 17:04 | 18:56 | 20:24 |
| Cum 28 Ağu | 04:25 | 05:53 | 12:24 | 17:03 | 18:55 | 20:23 |
| Cmt 29 Ağu | 04:26 | 05:54 | 12:24 | 17:02 | 18:53 | 20:21 |
| Paz 30 Ağu | 04:27 | 05:55 | 12:24 | 17:01 | 18:52 | 20:20 |
| Pzt 31 Ağu | 04:28 | 05:55 | 12:23 | 17:00 | 18:51 | 20:18 |
| Sal 1 Eyl | 04:29 | 05:56 | 12:23 | 16:59 | 18:49 | 20:16 |
Printable calendar
Download prayer timetable
Get a printable PDF calendar for any month.
Yakın şehirler
Yakınındaki şehirler Zindah Jān
- Ghōriyān 23 km
- Herāt 42 km · 556,205 nüfus
- Chahār Burj 42 km · 11,935 nüfus
- Tīr Pul 52 km · 6,979 nüfus
- Kuhsān 61 km · 12,087 nüfus
- Qarah Bāgh 67 km · 12,412 nüfus
- Kafir Qala 72 km
- Karukh 79 km · 17,484 nüfus
- Kushk 118 km · 16,952 nüfus
- Shīnḏanḏ 121 km · 29,264 nüfus
- Qala i Naw 145 km · 9,000 nüfus
- Farah 222 km · 54,000 nüfus
- Shahrak 237 km · 15,967 nüfus
- Ghormach 241 km · 30,000 nüfus
- Fayrōz Kōh 322 km · 15,000 nüfus
Daha fazla
Diğer şehirler Afghanistan
Sorular
SSS – Namaz vakitleri Zindah Jān
Hızlı cevaplarWhat are the prayer times in Zindah Jān today?
İmsak
04:23
Güneş
05:52
Öğle
12:25
İkindi
17:05
Akşam
18:57
Yatsı
20:26
Zindah Jān'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Zindah Jān'de şehrinizi seçin.
What time is Suhoor in Zindah Jān?
Suhoor ends at Fajr time. In Zindah Jān today, Fajr is at 04:23.
How do I find the Qibla direction in Zindah Jān?
Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Zindah Jān.