Namaz Vakitleri: Département d'Eure-et-Loir

Wednesday 26 August 2026 · AH · --:--

Sıradaki:
Öğle
13:56
in 1h 07m 22s
İmsak Aube 05:49
Güneş Lever du soleil 07:03
İkindi Apres-midi 17:43
Akşam Coucher 20:48
Yatsı Nuit 22:18
Method · MWL Makkah 4,532 km Europe/Paris Nüfus 3,045
Tarih ve saat
Miladi
Çar 26 Ağu 2026
Hicri
Wednesday, Rabiʻ I 12, 1448 AH
Yerel saat
12:48:38
Şehir ve ülke
Département d'Eure-et-Loir, France
Nüfus: 3,045
Para: EUR Euro (€
Saat dilimi: Europe/Paris
Hesaplama
Muslim World League
Vakitler sayfada otomatik güncellenir.
Geri sayım
--:--:--
sonraki vakite kadar
Sıradaki: --:--
Gün ilerleyişi
İmsak'tan Yatsı'ya (yaklaşık)
İmsak
05:49
Güneş
07:03
Öğle
13:56
İkindi
17:43
Akşam
20:48
Yatsı
22:18
İslami kütüphane
Okuma ve dinleme
Mekke'ye mesafe: 4,532 km
Qur'an
Online oku
Sure bazlı yapılandırılmış okuma.
Qur'an
Dinle (kıraatler)
Popüler kurrâlara hızlı erişim.
Hadith
Günlük hadis
Kısa, referanslı ve paylaşılabilir.
Haftalık görünüm

Haftalık takvim

Département d'Eure-et-Loir
Tarih İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
Çar 26 Ağu 05:49 07:03 13:56 17:43 20:48 22:18
Per 27 Ağu 05:50 07:04 13:56 17:42 20:46 22:16
Cum 28 Ağu 05:52 07:06 13:55 17:41 20:44 22:14
Cmt 29 Ağu 05:54 07:07 13:55 17:40 20:42 22:12
Paz 30 Ağu 05:56 07:08 13:55 17:38 20:40 22:10
Pzt 31 Ağu 05:57 07:10 13:54 17:37 20:38 22:08
Sal 1 Eyl 05:59 07:11 13:54 17:36 20:36 22:06
Printable calendar

Download prayer timetable

Get a printable PDF calendar for any month.

Select a month

Yakın şehirler

Yakınındaki şehirler Département d'Eure-et-Loir

Sorular

SSS – Namaz vakitleri Département d'Eure-et-Loir

Hızlı cevaplar
What are the prayer times in Département d'Eure-et-Loir today?
İmsak 05:49
Güneş 07:03
Öğle 13:56
İkindi 17:43
Akşam 20:48
Yatsı 22:18
Département d'Eure-et-Loir'de namaz vakitleri nasıl hesaplanır?

Vakitler her şehir için koordinatlar ve saat dilimi kullanılarak hesaplanır. Département d'Eure-et-Loir'de şehrinizi seçin.

What time is Suhoor in Département d'Eure-et-Loir?

Suhoor ends at Fajr time. In Département d'Eure-et-Loir today, Fajr is at 05:49.

How do I find the Qibla direction in Département d'Eure-et-Loir?

Use the Qibla compass on this site to find the direction toward Makkah from Département d'Eure-et-Loir.

Scroll to Top
📥 Namaz Vakitleri Takvimi — Département d'Eure-et-Loir